Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Приклади підручних портативних рибальських крісел, які використовуються для проведення досліджень на поліграфі в справжніх польових умовах. На жаль вартість виробів не зовсім зручна та ще й не зовсім дешева. Мobi підлокітники Рolygrah набагато ефективніша модель та відповідає необхідним стандартам в галузі досліджень на поліграфі. Потрібно розуміти, застосування професійного крісла поліграфолога обумовлено виявленням прихованих рухів тестованої особи під час дослідження на поліграфі та створенням комфортних умов в ході самого тестування, уникнення хибного результату та класичних помилок поліграфолога. 

Вперше питанням розробки спеціального поліграфологічного крісла став займатися американский дослідник, юрист, поліграфолог Джон Рід (John Reed, 1910-1982) [1] з метою виявлення прихованих рухів тестованої особи та створення комфортних умов тестуваня на поліграфі. В 1945 році Джон Рід почав реєструвати м'язову активність у передпліччях, стегнах та ступнях тестованої особи за допомогою металевих сильфонів, розташованих під підлокітниками та сидінням поліграфічного крісла. За інформацією Donald J. Krapohl (2013) у 1945 році Джон Рід розробив поліграфологічне крісло з датчиками для виявлення прихованих рухів, яке стало прототипом сучасного поліграфологічного крісла та підходу до виявлення контрзаходів з боку тестованої особи. Створене в 1945 році поліграфологічне крісло було першою спробою реєстрації та виявлення рухів об'єкта дослідження (людини) під час дослідження на поліграфі, що дозволило підвищити якість роботи поліграфолога.  

На протязі 2018-2022 років в Україні професійно було розроблено медельний ряд устаткувань для поліграфолога під торговою маркою Mobi Polygraph. Станом на 2022 рік модельний ряд включає 4 моделі, які здатні на належному рівні забезпечити проведення професійних досліджень, опитувань із застосування поліграфа у відповідності до міжнародних стандартів українського поліграфолога в різноманітнх ситуаціях роботи, від офісного кабінету до польових умов. Модельний ряд включає в себе портативні підлокітники, поліграфологічні стійки, крісло з механізмом «ножиці» та стаціонарне крісло поліграфолога. Контактний телефон: +38 (093) 476 72 60. У разі залишення замовлення, прохання передзвонити по телефону для отримання інформації щодо очікування на отримання замовлення. Існує попередній запис! 

Mobi-підлокітники Polygraph модель 1 це допоміжна (портативна) комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє фахівцю поліграфологу використовуючи традиційний офісний стілець ISO провести якісне психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа. Підлокітники Polygraph встановлюються за допомогою спеціальних кріплень в бокові отвори металевої рами офісного стільця. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Загальна вага виробу: до 3,5 кг. Вартість портативного зостасунку є найдешевшою для поліграфологів в Україні і світі та якісною для практичної і тривалої професійної роботи, яка пов'язана з проведенням досліджень та опитувань із застосуванням поліграфа. Підлокітники здатні витримати навантаження до 20 кг. Металева рама стільця витримує до 120 кг. Контактний телефон: +38 (093) 476 72 60.

Mobi-підлокітники Polygraph (модель друга удосконалена) з сумкою - чохлом незамінна річ в арсеналі фахівця поліграфолога, або викладача поліграфолога для професійної організації процесу своєї діяльності. Mobi-підлокітники Polygraph (модель друга удосконалена) представляє собою практичні і зручні підлокітники для рук особи, яка проходить дослідження на поліграфі, які можна використовувати в самих різних практичних ситуаціях дослідження. Підлокітники здатні витримувати навантаження до 75 кілограм. Mobi-підлокітники Polygraph (модель друга) складаються з двох підлокітників та дві стійки-штатива з регульованою висотою. Вартість виробу 4830 гривень. Контактний телефон: +38 (093) 476 72 60. У разі залишення замовлення, прохання передзвонити по телефону для отримання інформації щодо очікування на отримання замовлення. Існує попередній запис! 

Крісло поліграфолога Mobi Polygraph в повній комплектації - модель номер 4 Mobi Polygraph — металеве стаціонарне поліграфологічне крісло зі зйомними чохлами на підлокітники та регульованими підлокітниками по ширині та висоті. Крісло практичне, зручне, за своїми розмірами дозволяє проводити його транспортування в легковому автомобілі. Поліграфологічне крісло має зйомні чохли на підлокітники та регульовані підлокітники по ширині та висоті.  Вартість - 8830 гривень. Контактний телефон - +38 (093) 476 72 60.

В Україні розроблено найлегше поліграфологічне крісло в світі – Mobi крісло Polygraph модель 3, вага якого складає біля 9 кілограм та яке транспортується в сумці чохлі - призначено для застосування під час досліджень, опитувань на поліграфі. Поліграфологічне крісло не поступається за міцністю стаціонарним поліграфологічним кріслам. Витримує навантаження до 150 кілограм. Застосування поліграфологічного крісла забезпечує дотримання поліграфологом вимог міжнародних стандартів у галузі інструментальної детекції прихованої інформації, а саме створення сприятливих умов для тестованої особи, зниження статичного напруження м'язів верхньої частини тіла люди та рук під час тестування на поліграфі, яке може бути тривалим за часом.

Друге навчально-методична відео-інструкція порядку від’єднання Mobi – підлокітників Polygraph (модель 1) від стільця ISO та поміщенням у сумку-чохол для транспортування. Велике спасибі поліграфологу та покупцю Андрію Лисенко за проведену відеозйомку. У наведеній відео інструкції наведий найбільш складний випадок від'єднання Mobi – підлокітників Polygraph від вказаного стільця. У другій відео-інструкції демонструється приклад від'єднання Mobi – підлокітників Polygraph від стільця ISO, який маючи правильні технологічні відтвори був приєднаний до упору, що може сприяти більш міцному закріпленню виробу в технологічних отворах і збільшує час його від'єднання від стільця ISO.

Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна (портативна) комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Велике спасибі Олександру Довгалю за відеозйомку. Для придбання Mobi-підлокітників Polygraph (модель 1) можна подати заявку за посиланням. URL: https://goo.gl/forms/AeoTztsWkuI9kofo2

Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна (портативна) комплектуюча частина меблів для сидіння під умовною назвою "Mobi-підлокітники Polygraph" з металевим каркасом для кріплення (модель перша) до офісного стільця ISO або металевими стійками для самостійного використання (модель друга). Увазі поліграфологів пропонується ознайомитися з інформацією викладеною на створеному Офіційному Інтернет-сайті моделей серії Mobi-підлокітники Polygraph для професійної діяльності поліграфологов та їх навчання в портативних умовах - https://sites.google.com/view/mobiarmrestspolygraph В соціальній мережі Facebook для всіх користувачів виробу Mobi-підлокітники Polygraph була створена група обміном досвідом, новинами, зауваженнями тощо щодо розробленого портативного виробу Mobi-підлокітники Polygraph - https://www.facebook.com/MobiArmrestsPolygrap

Друзья, коллеги, вот уже полтора года, а точнее с января 2019 года, в Украине, мной как автором разработчиком - выпускается серийно-штучным способом мобильные приспособления для проведения психофизиологических исследований (тестирований) с применением полиграфа - Mobi-подлокотники Polygraph и осуществляется их продажа (модели первая и вторая), по довольно низкой цене. За этот период времени изделие получило практическую востребованность как у нас в Украине, так и за рубежом.

В 2018 році в Україні було розроблено Mobi-підлокітники Polygraph модель 1, які дозволяють використовуючи звичайний офісний стілець створити професійне крісло поліграфолога. Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Розробку виробу було здійснено та запатентовано українським поліграфологом, кандидатом психологічних наук Назаровим Олегом Анатолійовичем. Mobi-підлокітники Polygraph модель 1 для стільців ISO з сумкою - чохлом незамінна річ в арсеналі фахівця поліграфолога, або викладача поліграфолога для професійної організації процесу своєї діяльності. Замовити Mobi-підлокітники Polygraph модель 1 можна через Інтернет - заявку, що знаходиться ниже. Контактний телефон для довідок: (098) 011-85-63.