Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Друге навчально-методична відео-інструкція порядку від’єднання Mobi – підлокітників Polygraph (модель 1) від стільця ISO та поміщенням у сумку-чохол для транспортування. Велике спасибі поліграфологу та покупцю Андрію Лисенко за проведену відеозйомку. У наведеній відео інструкції наведий найбільш складний випадок від'єднання Mobi – підлокітників Polygraph від вказаного стільця. У другій відео-інструкції демонструється приклад від'єднання Mobi – підлокітників Polygraph від стільця ISO, який маючи правильні технологічні відтвори був приєднаний до упору, що може сприяти більш міцному закріпленню виробу в технологічних отворах і збільшує час його від'єднання від стільця ISO.

Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна (портативна) комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Велике спасибі Олександру Довгалю за відеозйомку. Для придбання Mobi-підлокітників Polygraph (модель 1) можна подати заявку за посиланням. URL: https://goo.gl/forms/AeoTztsWkuI9kofo2

Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна (портативна) комплектуюча частина меблів для сидіння під умовною назвою "Mobi-підлокітники Polygraph" з металевим каркасом для кріплення (модель перша) до офісного стільця ISO або металевими стійками для самостійного використання (модель друга). Увазі поліграфологів пропонується ознайомитися з інформацією викладеною на створеному Офіційному Інтернет-сайті моделей серії Mobi-підлокітники Polygraph для професійної діяльності поліграфологов та їх навчання в портативних умовах - https://sites.google.com/view/mobiarmrestspolygraph В соціальній мережі Facebook для всіх користувачів виробу Mobi-підлокітники Polygraph була створена група обміном досвідом, новинами, зауваженнями тощо щодо розробленого портативного виробу Mobi-підлокітники Polygraph - https://www.facebook.com/MobiArmrestsPolygrap

Друзья, коллеги, вот уже полтора года, а точнее с января 2019 года, в Украине, мной как автором разработчиком - выпускается серийно-штучным способом мобильные приспособления для проведения психофизиологических исследований (тестирований) с применением полиграфа - Mobi-подлокотники Polygraph и осуществляется их продажа (модели первая и вторая), по довольно низкой цене. За этот период времени изделие получило практическую востребованность как у нас в Украине, так и за рубежом.

В 2018 році в Україні було розроблено Mobi-підлокітники Polygraph, які дозволяють використовуючи звичайний офісний стілець створити професійне крісло поліграфолога. Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Розробку виробу було здійснено та запатентовано українським поліграфологом, кандидатом психологічних наук Назаровим Олегом Анатолійовичем. Mobi-підлокітники Polygraph для стільців ISO з сумкою - чохлом незамінна річ в арсеналі фахівця поліграфолога, або викладача поліграфолога для професійної організації процесу своєї діяльності. Вартість виробу 1830 гривень, значно дешевше всіх існуючих як стаціонарних поліграфологічних крісел, так і їх портативних варіантів. Замовити Mobi-підлокітники Polygraph можна через Інтернет - заявку, що знаходиться ниже, після ознайомлення з технічним паспортом виробу. Діє система знижок у разі одночасного придбання від 2-х Mobi-підлокітників Polygraph. Телефон для довідок: (098) 011-85-63. Електронна пошта для листування, надсилання пропозицій: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.