Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 73

Друге навчально-методична відео-інструкція порядку від’єднання Mobi – підлокітників Polygraph (модель 1) від стільця ISO та поміщенням у сумку-чохол для транспортування. Велике спасибі поліграфологу та покупцю Андрію Лисенко за проведену відеозйомку. У наведеній відео інструкції наведий найбільш складний випадок від'єднання Mobi – підлокітників Polygraph від вказаного стільця. У другій відео-інструкції демонструється приклад від'єднання Mobi – підлокітників Polygraph від стільця ISO, який маючи правильні технологічні відтвори був приєднаний до упору, що може сприяти більш міцному закріпленню виробу в технологічних отворах і збільшує час його від'єднання від стільця ISO.

Для придбання Mobi-підлокітників Polygraph (модель 1) можна подати заявку за посиланням. URL: https://goo.gl/forms/AeoTztsWkuI9kofo2

Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна (портативна) комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США): https://sites.google.com/view/mobiarmrestspolygraph