Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 542

Крісло поліграфолога Mobi Polygraph в повній комплектації - модель номер 4 Mobi Polygraph — металеве стаціонарне поліграфологічне крісло зі зйомними чохлами на підлокітники та регульованими підлокітниками по ширині та висоті. Крісло практичне, зручне, за своїми розмірами дозволяє проводити його транспортування в легковому автомобілі. Поліграфологічне крісло має зйомні чохли на підлокітники та регульовані підлокітники по ширині та висоті.  Вартість - 8830 гривень. Контактний телефон - +38 (093) 476 72 60.

Залишити заявку для придбання можливо за посиланням - https://forms.gle/k6LqqdozoVRMia7W9

Довідково модельний ряд устаткувань для поліграфолога Mobi Polygraph:

1. Модель 1. Крісло поліграфолога: Mobi-підлокітники Polygraph модель 1 перетворюють офісний стілець ISO в професійне крісло поліграфолога (поліграфологічне крісло) - найдешевший та якісний застосунок для поліграфологів

2. Модель 2. Крісло поліграфолога: Mobi-підлокітники Polygraph (модель друга удосконалена) з сумкою - чохлом незамінна річ в арсеналі фахівця поліграфолога

3. Модель 3. В Україні розроблено найлегше поліграфологічне крісло в світі – Mobi крісло Polygraph модель 3, вага якого складає біля 9 кілограм та яке транспортується в сумці чохлі - призначено для застосування під час досліджень, опитувань на поліграфі

Особливості виробу:

1. Металеве стаціонарне поліграфологічне крісло зі зйомними чохлами на підлокітники та регульованими підлокітниками по ширині та висоті.

2. Поліграфологічне крісло має надійну конструкцію та рекомендовано для використання під час проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа, в тому числі з можливістю проведення тривалої роботи поліграфолога з тестованою особою.

3. Крісло створює комфортні умови для досліджуваного, одночасно забезпечуючи повноцінну роботу поліграфолога. Крісло не має гострих кутів, які виступають та деталей, про які є ризик зачепитися або поранитися.

Характеристика виробу:

1. Основа крісла - металевий каркас з профільної труби 20*20мм, який покритий порошковою фарбою. Перед фарбуванням метал піддавався хімічній обробці, що зміцнило стійкість до корозійних руйнувань.

2. Фарбування каркасу покрито полімерною порошковою фарбою білого кольору.

3. Завдяки регульованим (у будь-якому напрямку та по висоті) підлокітникам їх легко можна зафіксувати в тому положенні, якого вимагає дослідження.

4. Крісло обтягнуте м'яким, якісним замінником шкіри. М'які елементи виготовлені на основі ДСП, щільного поролону високої густини та обтягнуті якісним текстильним матеріалом з антибактеріальним покриттям.

5. Опори внизу ніжок крісла мають спеціальні пластикові заглушки, завдяки чому крісло не ковзає і не ушкоджує покриття для підлоги. Стаціонарне поліграфологічне крісло можна обробляти будь-якими засобами, що дезінфікують.

6. Вага виробу: 12 кг.

Розробник: к.психол.н., доц. Назаров О.А.

Країна виробник: Україна

Рік розробки: січень 2022

Спеціфікація конструкції поліграфологічного крісла:

1. Ціліснозварний каркас.

2. Регулювання підлокітників по висоті за допомогою затискного механізму.

3. Регулювання підлокітників по горизонталі (ширині) за допомогою шарнірного механізму.

4. Стійка підлокітників, виготовлена з гнутої труби діаметром 16 мм, дозволяє регулювати відстань між підлокітниками.

5. Розмір м'якого елемента підлокітника 165*410 мм.

6. Розміри крісла: висота 880 мм, довжина 800 мм, ширина 560 мм, довжина підлокітника 400 мм.

Практика експлуатації цієї моделі крісла під час проведення психофізіологічних досліджень, показує, що воно дуже практичне, має привабливий зовнішній вигляд, не деформується, не ламається при застосуванні завдяки металевому каркасу і зберігає всі свої експлуатаційні якості протягом усього періоду експлуатації. Гарантійний термін - 24 місяці.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).