Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1882

Новоушицький районний суд Хмельницької області оприлюднив зразок клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину. Про це повідомила 16 березня 2020 Судова влада України.

Нагадаємо, що 11 березня 2020 року Уряд України затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Карантин в Україні запроваджено з 12 березня по 3 квітня 2020 року. На сьогодні набрали чинності закони України від 17.03.2020 № 530-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню в поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)" та № 531-IX "Про внесення змін до деяких законів України, спрямованих на підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, які закуповуються особою, уповноваженою на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я". Урядом прийнято постанову від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19".

Судові установи звертаються до усіх відвідувачів суду та учасників судових процесів, утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов'язкової присутності учасників сторін, брати участь у судових засіданнях у режимі відеоконференції. А також утриматися від відвідин суду за наявності ознак будь-якого респіраторного, вірусного захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднення дихання, тощо).

Ще одним з варіантів розгляду справ у судах називається - "розгляд справи без участі сторін за заявою". - URL: Скачати зразок розробленого клопотання та заяви.

Типові зразки заяв, які подаються до суду за інформацією Судової влади України.

Заява про видачу виконавчого листа

Заява про відвід судді

Заява про відкладення розгляду справи

Заява про відмову від позову

Заява про відстрочення, розстрочення сплати судових витрат, зменшення розміру судових витрат (звільнення від їх сплати)

Заява про ознайомлення з матеріалами справи

Заява про розгляд справи без участі

Заява про відтворення та копіювання технічного запису судового засідання

Заява про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

Заява про видачу рішення суду

Заява про підтвердження відсутності в провадженні суду позовної заяви, по якій сплачено судовий збір

Заява про надіслання копії судового рішення поштою

Державна судова адміністрація України (ДСА України) відпрацювала комплексні рекомендації щодо недопущення розповсюдження інфекційних захворювань у судових установах, які оприлюднила 19 березня 2020 в 17:15.  А саме:

🔥‼В умовах небезпечної епідеміологічної ситуації суди та органи системи правосуддя - у зоні ризику, оскільки саме судові установи відвідує значна кількість населення,- ДСА України оприлюднила перелік заходів, застосованих у судових установах з метою протидії поширенню вірусу:

❌скасовано прийоми громадян;

🖥забезпечено розгляд більшості судових справ у порядку письмового провадження (де це допускається процесуальними нормами), або у режимі відеоконференцзв’язку;

📬надана можливість подавати документи завчасно та дистанційно, через електронну чи звичайну пошту;

📧надана можливість ознайомлення з матеріалами судових справ на підставі відповідних заяв/клопотань на електронну пошту;

📨організована видача копій процесуальних документів та будь-якої інформації на е-мейл;

🌡👮‍♂на вході до судів співробітники Служби судової охорони, які працюють в захисних масках і рукавичках, проводять дистанційну термометрію та візуальний огляд, обмежують допуск особам з ознаками респіраторних захворювань;

😷судовим установам рекомендовано використовувати медичні маски, медичні респіратори та захисні окуляри;

🦠забезпечено інформування працівників та відвідувачів про заходи профілактики і реагування на хворобу;

🙍‍♂обмежено проведення масових заходів та відряджень;

🕵‍♂посилено заходи санітарного контролю;

у деяких судах у залах судових засідань та службових приміщеннях використовуються бактеріальні опромінювачі - рециркулятори для дезінфекції повітря.

Нагадуєм, найактуальніша (з оновленням щодня) інформація щодо поширення короновірусної інфекції 2019-NCOV у світі і в Україні зокрема в теперішньому часі з відповідями на основні запитання про COVID-1айактуальніша (з оновленням щодня) інформація щодо поширення короновірусної інфекції 2019-NCOV у світі і в Україні зокрема в теперішньому часі з відповідями на основні запитання про COVID-19

На прохання адвокатів, юристів, працівників апарату суду науковий журнал запроваджує надання допомоги. Консультація: запит на проведення судово-психологічної експертизи, дослідження із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду

 6 апреля 2020

Новини