Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 237

В Україні розроблено найлегше поліграфологічне крісло в світі – Mobi крісло Polygraph модель 3, вага якого складає біля 9 кілограм та яке транспортується в сумці чохлі - призначено для застосування під час досліджень, опитувань на поліграфі. Поліграфологічне крісло не поступається за міцністю стаціонарним поліграфологічним кріслам. Витримує навантаження до 150 кілограм. Застосування поліграфологічного крісла забезпечує дотримання поліграфологом вимог міжнародних стандартів у галузі інструментальної детекції прихованої інформації, а саме створення сприятливих умов для тестованої особи, зниження статичного напруження м'язів верхньої частини тіла люди та рук під час тестування на поліграфі, яке може бути тривалим за часом.

Прототипом для розробки крісла Mobi Polygraph модель 3 стало вже існуюче портативне поліграфологічне крісло компанії Axciton: 1) портативне крісло Axciton - Portable Polygraph Subject Chair (вартість 550 доларів США), приклад якого зображений на малюнках нище:

Mobi крісло Polygraph модель 3 — це дерев'яне мобільне поліграфологічне крісло з механізмом складання типу «ножиці». Крісло практичне, зручне і просте в транспортуванні. Вартість - 6830 гривень. Залишити заявку для придбання можливо за посиланням - https://forms.gle/hj2gTVBXWAh8HT7u7

 

Довідково модельний ряд устаткувань для поліграфолога Mobi Polygraph:

1. Модель 1. Крісло поліграфолога: Mobi-підлокітники Polygraph модель 1 перетворюють офісний стілець ISO в професійне крісло поліграфолога (поліграфологічне крісло) - найдешевший та якісний застосунок для поліграфологів

2. Модель 2. Крісло поліграфолога: Mobi-підлокітники Polygraph (модель друга удосконалена) з сумкою - чохлом незамінна річ в арсеналі фахівця поліграфолога

3. Модель 4. Крісло поліграфолога Mobi Polygraph в повній комплектації - модель номер 4 — металеве стаціонарне поліграфологічне крісло

Особливості виробу: мобільне поліграфологічне крісло для поліграфологічних досліджень, яке складується

Розробник: к.психол.н., доц. Назаров О.А.

Матеріал виготовлення: Ясень

Країна виробник: Україна

Рік розробки: січень 2022

Переваги мобільного поліграфологічного крісла:

1. Компактна доладна конструкція.

2. Крісло виготовлено з легкого, але міцного дерева.

3. Дуже зручне при перенесенні.

4. Витримує навантаження до 150 кілограм. Материал тканини - Oxford 900. Вага виробу: 9,7 кг.

Характеристика:

1. Мобільне поліграфологічне крісло швидко і просто перетворюється з складеного стану до робочого. Достатньо лише потягнути у різні боки підлокітники, і крісло розкрите.

2. Широке міцне сидіння та вся конструкція крісла дозволяє зручно на ньому влаштуватися людині будь-якої комплекції. Стілець виконаний із дерев'яного каркаса. Сидіння і спинка виготовлені з міцної тканини.

3. В конструкції наявні також різні обмежувачі для запобігання падінню крісла при посадці на нього.

4. Всі дерев'яні елементи ретельно відшліфовані та покриті водовідштовхувальним лаком. Поліграфологічне крісло досить витончене, має високу міцність, стійкість, надійність.

5. Практика експлуатації цієї моделі крісла під час проведення психофізіологічних досліджень, показує, що воно дуже практичне, має привабливий зовнішній вигляд, не деформується, не ламається при транспортуванні і зберігає всі свої експлуатаційні якості протягом усього періоду експлуатації.

6. Гарантійний термін - 24 місяці.

Каталог виробу: