Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 337

База правових позицій Верховного Суду (База) дає змогу здійснювати пошук релевантної практики Верховного Суду за великим текстовим фрагментом, за ключовим словом (ключовими словами), за текстовим документом, а також за посиланням на судове рішення, узятим із Єдиного державного реєстру судових рішень. Також База містить Правовий класифікатор, який дає змогу здійснювати тематичний пошук правових позицій. Для отримання технічної підтримки, онлайн-допомоги щодо користування базою правових позицій надішліть лист на вказану електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Усі права на Базу належать Верховному Суду, а технічне розміщення Бази на серверах забезпечує Державна судова адміністрація.

Застереження щодо Бази правових позицій. База правових позицій Верховного Суду є тестовим допоміжним інструментом пошуку практики Верховного Суду та не може вважатись офіційним джерелом інформації щодо судових рішень Верховного Суду. Заголовки й опис рішень Верховного Суду, які містяться в Базі, коротко окреслюють правову проблему, якої стосується відповідне рішення. Для розуміння суті правової позиції, сформульованої у справі, необхідно ознайомитися з повним текстом судового рішення. Розміщена в Базі інформація щодо практики Верховного Суду не є вичерпною і постійно оновлюється. Інформація в Базі не є зобов’язуючою для Верховного Суду!

Офіційна Інтерет-адреса пошукової Бази правових позицій Верховного Суду: https://lpd.juscourt.com/

З метою вдосконалення системи пошуку Верховний Суд просить звертатись із пропозиціями чи зауваженнями на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інструменти пошуку пошукової Бази правових позицій Верховного Суду взаємодоповнюють один одного. Існує кілька варіантів пошуку:

1. Правовий класифікатор надає можливість зробити тематичний пошук. Можна шукати за юрисдикцією або за нормами матеріального чи процесуального права. Для легкого сприйняття правового класифікатора, наприклад, структура правових позицій ККС ВС здійснена відповідно до структури Кримінального кодексу.

2. Пошук за ключовими словами. Система надає можливість здійснювати пошук за великими фрагментами тесту, що містить кілька абзаців, а також дозволяє завантажити повністю всі фактичні обставини справи, за якими буде здійснюватися пошук релевантної практики.

3. Пошук за ключовими абзацами, що містять опис правової позиції. Крім того, доступний пошук за одним ключовим словом або за номером статті Кодексів. Можна завантажити проєкт рішення чи процесуального документа у форматі DOC, за яким система здійснюватиме пошук судової практики.

4. Пошук за лінком справи в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Раніше повідомлялось, що запущено новий online сервіс - пошукова База правових позицій Верховного Суду. Порядок користування та історія створення Бази правових позицій Верховного Суду.

 25 марта 2023