Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1227

В період з 13 по 15 квітня 2018 року, вперше в Україні, було проведено професійний семінар ізраїльського фахівця, кандидата наук у галузі психології при Тель-Авівському університеті, експерта з профайлінгу і поведінкового аналізу Дара Пелега за темою «Основи професійного профайлінгу». Організаторами заходу були: віце-президент американської компанії «Axciton Systems Inc.» Оксана Стівенсон, офіційний представник компанії «Axciton» в Україні – «Українське бюро психофізіологічних досліджень та безпеки», «Колегія поліграфологів України». В ході семінару було розглянуто: Теорія профайлінгу (базові наукові теорії, що лежать в основі профайлінгу). Сфери застосування профайлінгу. Історія застосування профайлінгу. Огляд підходів. Профайлінг при кадровому відборі (інтерв’ю при прийомі на роботу, перехід на нову посаду). Профайлінг у роботі з підозрюваними (при розслідуваннях у ході допиту, бесіди перед тестуванням на поліграфі). Профайлінг у місцях масових скупчень людей з метою виявлення терористів, провокаторів масових заворушень. Кримінальний профайлінг (побудова профілю злочинця). Редакційна колегія наукового видання дякує організаторам і лектору Дару Пелегу за корисний та цікавий захід, який відбувся у місті Києві на базі Національної академії внутрішніх справ.

Для довідки: Дар Пелег (Dar Peleg) - 1977 р.н., ізраїльський психолог, юрист, поліграфолог, профайлер. Має освіту бакалавра психології (в 2006 році закінчив відкритий університет Ізраїлю), магістра права (у 2007 році закінчив Університет Бар-Ілан), в рамках післядипломної підготовки пройшов підвищення кваліфікації в Університеті Бар-Ілана у напрямку профайлінга та кримінології (2008), а також в Універсітеет Хайфи пройшов підвищення кваліфікації в області поведінкових наук (2011). Має ступінь магістра психології (в 2014 році закінчив Тель-Авівський університет), з 2015 року є кандидатом в PhD в Тель-Авівському університеті, проводить наукову роботу з вивчення впливу моральних маніпуляцій на психологічні і фізіологічні реакції, а також здатність виявляти брехню, нечесну поведінку у людей. У період з січня 2009 по жовтень 2015 року обіймав різні посади в ізраїльській поліції в підрозділі слідчої психології (стажист, експерт, керівник напрямку поліграфологічних досліджень, начальник відділу). З жовтня 2015 по даний час керівник приватної компанії Psynalitics (Ізраїль), а також з березня 2017 року керівник відділу поліграфологічних досліджень в компанії Midot (Ізраїль). Персональний Інтернет-сайт: https://www.psynalitics.com 

Attachments:
Download this file (Programa_2018_profiling.pdf)Програма семінару \\\\\\\\\\\\\\[текст]302 kB