Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2044

Навчальний посібник підготовлений з метою надання науково-методичної та практичної допомоги фахівцям у відповідних галузях науки і техніки, які мають намір отримати (підтвердити) кваліфікацію судового експерта, що не працюють у державних спеціалізованих установах, працівникам державних спеціалізованих установ, а також студентам вищих навчальних закладів у процесі навчання (стажування) за навчальними дисциплінами курсу «Судова експертиза».

Бібліографічний опис: Основи судової експертизи : навчальний посібник для фахівців, які мають намір отримати або підтвердити кваліфікацію судового експерта / авт.-уклад.: Л. М. Головченко, А. І. Лозовий, Е. Б. Сімакова-Єфремян та ін. — Х. : Право, 2016. — 928 с. - URL: https://cutt.ly/Y8Arf8Y Для підвищення надійності зберігання наведеної роботи в мережі Інтернет на випадок її знищення або втрати та можливості безперешкодного ознайомлення з оригінальним текстом в будь-який час, наводиться резервний URL-доступ забезпечений online-журналом: https://cutt.ly/J8ArHpr

Реферат (анотація). Це видання буде корисним для викладачів вищих навчальних закладів, здобувачів наукових ступенів, аспірантів, докторантів під час здійснення викладацької та науково-дослідної діяльності, а також стане в пригоді як досвідченим фахівцям, так і тим, що тільки починають свою роботу в галузі експертного забезпечення правосуддя, правоохоронних органах, судах тощо.

На теперішній час придбати посібник не можна через відсутність його продажу в Центрі навчальної лiтератури за посиланням - URL: https://goo.gl/2eEccS 

URL-доступ до повного електронного варіанта посібника: https://cutt.ly/A8PCXxP

Attachments:
Download this file (ose.pdf)Посібник[текстовий огляд]407 kB
 25 марта 2023