Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1030

У методичному посібнику запропоновано систему та організацію професійного «скринінгового» відбору кадрів для Міністерства внутрішніх справ України й Національної поліції України із застосуванням науково-технічного приладу поліграфа. Викладено ґенезу та стан спеціальних досліджень з використанням поліграфа. Проаналізовано міжнародний та національний досвід використання комп’ютерного поліграфа у кадровій роботі для професійного відбору кандидатів на обіймання відповідних посад до органів поліції, державної безпеки, розвідки і контррозвідки, а також інших державних інституцій, робота яких пов’язана з секретною інформацією, протидії терористичним актам, боротьби з наркотичними, психотропними речовинами тощо.

Бібліографічний опис: Застосування комп’ютерних поліграфів при професійному кадровому відборі в підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України [Текст]: метод, посіб. / Мотлях О.І., Корж Є.М. – К. : Освіта України, 2017. – 104 с. - URL: https://goo.gl/3PMe5h Для підвищення надійності зберігання наведеної роботи в мережі Інтернет на випадок її знищення або втрати та можливості безперешкодного ознайомлення з оригінальним текстом в будь-який час, наводиться резервний URL-доступ забезпечений online-журналом: https://cutt.ly/ohVSkdN 

Реферат (короткий зміст) наукової праці: Розглянуто деякі теоретико-прикладні питання поліграфологічних досліджень, а саме: психофізіологічних та технічних складових, а також тактико-комунікативної діяльності у використанні комп’ютерного поліграфа.

Розкрито окремі правові, методичні та практичні підходи до специфіки проведення опитувань (досліджень) осіб із використанням комп’ютерного поліграфа.

Наведено додатки, в яких містяться документальні приклади, пов’язані із кадровою «скринінговою» психологічною перевіркою осіб на обіймання відповідних посад у підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

Attachments:
Download this file (Metodychnyi posibnyk.pdf)Методичний посібник[текст]888 kB
 25 марта 2023