Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1984
URL: https://doi.org/10.32353/khrife.2018.05
Скачати PDF
Сторінки: 12-35

Effective Interviewing and Interrogation Techniques, Fourth Edition, answers the question, 'how do you know when someone is lying?' In addition, it also provides a guide for interviewing probable suspects and interrogating likely perpetrators on techniques and tradecraft and presents forensic assessments based on psychophysiology and non-verbal behavior. Topics discussed include the Morgan Interview Theme Technique (or MITT) and the Forensic Assessment Interview (or FAINT). Other chapters address techniques for interviewing children, the mentally challenged, pre-employment interviews, aggressive behavior, and how to deal with angry people. The book concludes by presenting future methods for searching for the truth.

Бібліографічний опис: Gordon, Nathan J. Effective interviewing and interrogation techniques / Nathan J. Gordon, William L. Fleisher. – Academic Press; 4 edition (July 2, 2019). - Р. 406.- URL: https://bitly.su/BJb0 

Реферат (анотація). Книга "Ефективні методи інтерв'ювання та допиту" дозволяє якомога точніше відповісти на питання: Як ви знаєте, коли людина каже неправду? Посібник є керівництвом по використанню різних технік та підходів для проведення інтерв'ю з можливими підозрюваними та допиту злочинців. Видання охоплює теми про пошук істини та виявлення прихованої інформації. У ньому представлені криміналістичні підходи, засновані на психофізіології, та оцінки невербальної поведінки. Розкриті теми інтерв'ю та підготовка допитів, а також формулювання питань в ході них. Детально розглянуті методики інтерв'ю Моргана або MITT, а також інтерв'ю з судового допиту або FAINT. У книзі розглядаються методи інтерв'ю з дітьми та особами з розумовими проблемами, а також пропонується інформація про порядок проведення співбесіди перед працевлаштуванням. В книзі пояснюється як розуміти агресивну поведінку і як спілкуватися з неврівноваженими людьми. Викладені детально різні наукові методи пошуку достовірності. Фахівці правоохоронних органів і безпеки, а також прокурори, адвокати в кримінальному провадженні і представники цивільного судочинства вважають цю книгу неоціненною.

Книгу можливо придбати в Інтернет-магазині Amazon за гіперпосиланням - https://bitly.su/BJb0