Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 3788

Увага! Програма постійно оновлюється додатковою інформацією, яку Ви шановні користувачі програми пропонуєте для включення в неї. Для отримання виникаючих оновлень потрібно періодично перекачувати програму за посиланням, яке оновлюється в низу цієї сторінки, але стару програму перед оновленням необхідно видаляти. Будьте уважні і вдалої вам роботи зі Словником-довідником поліграфолога. Останнє оновлення відбулося 22.26 14.08.2017. 

Шановні колеги, друзі, і всі хто цікавиться темою інструментальної детекції брехні! Приємно Вам представити комп'ютерну програму «Словник-довідник фахівця з проведення психофізіологічних досліджень з застосуванням поліграфа». На створення цієї програми сподвигла необхідність мати завжди під рукою, в зручному вигляді, визначення найбільш поширених поліграфологічних термінів, які можуть використовуватися при опису проведеного дослідження на поліграфі. Крім того, щоденної роботи потребує праця по розширенню професійного словникового запасу термінів, виразів, пояснень, які можуть відноситися до діяльності експерта-поліграфолога в Україні в різних сферах, від правоохоронних органів до приватних структур. Рішенням Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ від 27.11.2017, протокол №3 «Словник-довідник фахівця з проведення психофізіологічних досліджень з застосуванням поліграфа» рекомендовано до друку та практичного використання в діяльності поліграфологів.

Бібліографічний опис: Назаров О. А. Словник-довідник фахівця з проведення психофізіологічних досліджень з застосуванням поліграфа [Електронна програма] / Олег Анатолійович Назаров // Київ. – 2017 (1). – CD диск. Режим доступу до ресурсу: https://bit.ly/3ox3rmN

Витяг з протоколу № 3 від 27.11.2017 року засідання Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ

Робота щодо створення єдиних понять, висловлювань, підходів до опису виконаної роботи, взагалі у представників будь якої професії є безперервною, а тому бажаю всім успіху в засвоєнні інформації наведеної у програмі «Словник-довідник фахівця з проведення психофізіологічних досліджень з застосуванням поліграфа». При підготовки програми було використано багато різних наукових, інформаційних джерел, тощо, посилання на які відображено у програмі, у разі наявності. Комерційне використання програми, матеріалів заборонено. Права на наукові роботи, твори, відеофільми, тощо належать їх авторам. Робочими мовами на яких викладаються матеріали в програмі є: українська, російська, англійська. 

Програма складається з таких розділів, які на думку автора є найбільш актуальними для українського поліграфолога, а саме: 

- Тлумачні словники поліграфологічних термінів (міжнародних, вітчизняних).

- Спеціальні довідники при роботі з раніше засудженими.

- Нормативні документи щодо організації та застосування поліграфа в правоохоронних органах України.

- Основи фармакології.

- Державні та міжнародні стандарти діяльності з проведення психофізіологічних досліджень з застосуванням поліграфа.

Для зручності, на якій б сторінці програми Ви не знаходились, Ви завжди має можливість повернутися на головну сторінку кликнувши стрілкою мишки на назву програми «СЛОВНИК-ДОВІДНИК» розміщеному в верхній частині робочого вікна. Звертаю увагу, що лише з головної сторінці програми можна переглянути відеофільми, які підібрані по розділам «СЛОВНИКИ І ДОВІДНИКИ» та «СТАНДАРТИ», це зроблено для того, щоб їх автоматичний запуск не турбував при перегляді текстової інформації впорядкованої в програмі. При роботі з програмою, особливо це стосується перегляду нормативних документів, бажано (не обов’язково) мати підключення до мережі Інтернет.

Сподіваюсь, що програма розбудить зацікавленість та буде в нагоді як фахівцям, які тільки но розпочинають свій шлях в професії пов'язаною з інструментальною детекцією брехні, так і вже досвідченим спеціалістам дасть можливість згадати добре відомий матеріал. За потреби, зауваження, пропозиції стосовно змісту програми прошу надсилати на електрону пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Завантажити программу можно за посиланням -Перейти для завантаження (розмір 183 Мб)

Важливо! Пароль при встановленні програми слово українською мовою: експерт-поліграфолог

Для довідки: експерт-поліграфолог - це назва професії, яка в Україні набула офіційного статусу згідно Національного класифікатора професій України ДК 003: 2010, прийнятого 28.07.2010, код класифікатора – 2144.2. Проте, назва посади поліграфолог в організації, підприємстві, установі може не відповідати назві професії "ЕКСПЕРТ-поліграфолог" Класифікатора професій України. - Режим доступу: http://expert-nazarov.com/detektor-lzhi-poligraf/777-nazvanie-dolzhnosti-poligrafolog-mozhet-ne-sootvetstvovat-nazvaniyu-professii -ekspert-poligrafolog-klassifikatora-professij 

 2 декабря 2023

Новини