Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 197

В мережі Інтернет дистаційно 25 травня 2021 року розпочала роботу міжнародна науково-практична конференція (США) розгляду світових технологій виявлення прихованої інформації. На заході розглядаються 100 річні наукові відкриття і сучасні досягнення в області розвитку поліграфа. Представлена ​​модель сучасного поліграфа EyeDetect, який дозволяє максимально відійти від впливу поліграфолога на кінцевий результат використовуючи можливості штучного інтелекту і автоматичної обробки отриманих даних в ході дослідження на поліграфі. На заході є і учасники від України, серед яких і судові експерти, а саме: к.психол.н, доц. Назаров О.А. від не державних експертів та працівники Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» тощо.

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

 25 марта 2023