Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 266

Сучасний поліграф EyeDetect v4. Демонстрація роботи станції поліграфа EyeDetect v4. В Україні з 2018 року впроваджується в професійну діяльність поліграфологів, психологів, працівників служб безпеки сучасні технічні напрацювання в галузу детекції прихованої інформації. Приладом такої технології є поліграф EyeDetect v4. В наведених нище відео приводиться демонстрація проведення тестування на поліграфі EyeDetect v4. По вопросам проведения проверки персонала на полиграфе, судебных экспертиз с применением полиграфа, экспертно-психологических исследований с применением полиграфа, тестирований кандидатов на работу или сотрудников компании на полиграфе, а также подозреваемых лиц в различных преступлениях или нарушениях - на русском языке, украинском языке, английском языке, обращайтесь к сертифицированным полиграфологам работы на полиграфе EyeDetect в Украине. Сертифицированные полиграфологи EyeDetect работают в Киеве, Одессе, Запорожье, Днепре, Львове.

Демонстрація на українській мові роботи станції поліграфа EyeDetect v4.

Демонстрация на русском языке работе станции полиграфа EyeDetect v4.

Нагадуєм, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia 

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем.

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

 25 марта 2023