Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 82

Перший у світі автоматичний поліграф EyeDetect+ 2.0 оцінює достовірність, відстежуючи та записуючи фізіологічну активність (подібно до поліграфа), а також ті самі очні дані стандартного тесту EyeDetect. Цей революційний автоматизований процес тестування на поліграфі є неупередженим, точним і менш нав’язливим, ніж традиційний поліграф. Застосування поліграфа  EyeDetect+ 2.0 дає вам: 1) Оптимізована конвергенція протоколів тестування, 2) Додаткові покращені канали діагностичних даних, 3) Нові, покращені та менш нав’язливі датчики …що означає більш надійне тестування та достовірний аналіз даних.

Автоматичний поліграф  EyeDetect+ 2.0 ідеально підходить для:

Штати США або інші країни, де детектор брехні визначається як поліграф.

Будь-який індивідуальний поліграфолог або організація, якій потрібен поліграф для перевірки кандидатів на роботу, перевірки надійності персоналу та проведення розслідувань.

Обладнання  EyeDetect+ 2.0 включає: EyeDetect Station v4, Physio Tracker v2 і накладку для сидіння.

«Поліграфологи визнають, що те, що робить сучасний поліграф є кращим, ніж поліграфи, які були розроблені у минулі роки. Надійному тестування та аналізу достовірних даних сприяють додавання нових і кращих каналів даних, розширені протоколи тестування, покращені датчики та включення автоматизації впроцес тестування. У цьому плані EyeDetect+ 2.0 являє собою наступний крок в еволюції поліграфа», – Дон Краполь, Converus Advisory Board, колишній помічник директора NCCA та колишній поліграфолог федерального уряду США.

«EyeDetect+ — це значний прогрес в еволюції психофізіологічного виявлення методів і інструментів обману. І це не залежить від віку, статі, мови чи етнічного походження обстежуваного», – Доктор Джон Кірчер. Головний науковий співробітник Converus, один із винахідників EyeDetect і комп’ютеризованого поліграфа.

«EyeDetect+ підвищує надійність і об’єктивність процесу тестування, автоматизуючи та стандартизуючи його, видаляючи якомога більше суб’єктивних елементів, що забезпечує більшу впевненість результату тесту», – Марк Хендлер. Незалежний інструктор та консультант поліграфолога, директор професійних послуг Converus.

«EyeDetect+ насправді має називатися EyeDetect+++. Ще один справжній перелом для індустрії оцінки довіри», – Гектор Руїс. Власник і президент Ruiz Protective Services, колишній агент ФБР.

 

Автоматичний поліграф  EyeDetect+ 2.0: 

1) Неупереджений. На відміну від людей, які змінюються, адміністрування та аналіз даних тестів комп’ютеризовано.

2) Висока точність. Науково підтверджено на 89-91%.

3) Менш нав'язливий. На відміну від класичного (традиційного) поліграфа, він вимірює артеріальний тиск без манжети.

 25 марта 2023