Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 118

Сучасний, автоматизований поліграф EyeDetect — це інноваційний поліграф (детектор брехні) 21 століття, і однією з оригінальних функцій, яка позитивно вплинула на клієнтів, є його неінвазивний метод тестування. Немає датчиків або кабелів, підключених безпосередньо до досліджуваного. Для підтримки стабільного положення голови обстежуваного рекомендується нерухома опора для підборіддя. Підборіддя не прикріплюється до обстежуваного, а розташовується прямо перед обстежуваним під час тестування.

Це технічне оновлення призначене для сповіщення клієнтів про можливість припинити використання підставки для підборіддя під час тестування EyeDetect і EyeDetect+. З 2014 року персонал Converus і авторизовані постачальники послуг успішно провели тисячі демонстраційних тестів в офісах клієнтів, на заходах і семінарах. Числовий тест використовується для таких типів демонстрацій. Під час виконання тестів на числа персонал Converus не використовує підборіддя, головним чином через скорочений час тестування тесту на числа. Точність числового тесту становить приблизно 92%.

Крім того, пристрій для відстеження очей Tobii, який зараз продається разом із станцією EyeDetect Station, має покращену можливість відстеження очей навіть при легких рухах голови. Ця нова технологія зменшує втрати даних.

Особливо звертається увага, що з випуском EyeDetect+ (автоматичний поліграф) не рекомендується використовувати підставку для підборіддя, оскільки це призведе до того, що обстежуваний нахилиться вперед, що може вплинути на дихальну функцію.

Враховуючи ці зміни, Converus рекомендує успішно проводити тести EyeDetect або EyeDetect+ без опори для підборіддя за таких двох умов: (1) правильне сидіння та (2) EyeDetect Manager.

1. Правильне розміщення

Тестування EyeDetect — обстежуваний повинен розташуватися в зручному кріслі та тримати обидві руки на столі тестової станції, щоб підтримувати це положення під час відповіді за допомогою миші. Крім того, випробуваний міг використовувати обидві руки, щоб тримати мишу під час відповіді на запитання тесту.

Тестування EyeDetect+ — обстежуваний повинен розташуватися в зручному кріслі, тримаючи домінуючу руку або кисть на столі тестової станції, щоб підтримувати це положення під час відповіді за допомогою миші. Недомінуюча рука матиме прикріплені датчики, і рука повинна триматися нерухомо на підлокітнику стільця.

2. Використання EyeDetect Manager і EyeDetect+ Manager

Ці безкоштовні програмні додатки дозволяють контрольним особам пильно контролювати іспитуваних під час тестування, щоб забезпечити відповідність і належну поведінку. За допомогою EyeDetect Manager або EyeDetect+ Manager інспектор може виправити будь-яку контрпродуктивну поведінку випробуваного в режимі реального часу, щоб зменшити втрату даних, яка може бути пов’язана з надмірним рухом голови випробуваного.

Висновки.

Якщо дотримуватись обох умов — правильного сидіння та використання EyeDetect Manager — тестування може бути успішним, і жодних негативних наслідків не спостерігатиметься без підборіддя.

 25 марта 2023