Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1121

З 1995 року за підтримки служб Організації Об'єднаних Націй Міжнародна асоціація солдат світу (UNSPIA) надає підтримку організаціям ООН і іноземним партнерам з питань міжнародної безпеки, миротворчої діяльності, будівництва міру, протимінної діяльності та гуманітарної допомоги. UNSPIA - член Всесвітнього об'єднання з питань цивільної оборони, штаб-квартира якого знаходиться в Ліоні, Франція, і має представництва в більш ніж 20 країнах. Напередодні впровадження EyeDetect, офісу UN SPIA в Україні довелося складно при підтвердженні особистостей і подій з минулого деяких кандидатів на роботу. Багато часто представляли підроблені документи і посвідчення особи. Деякі нинішні співробітники підозрювалися в крадіжці конфіденційної інформації. Єдиними методами попереднього відбору UNSPIA були різні аналітичні платформи баз даних, аналогічні I2 (аналітична платформа IBM), і проведення співбесід. Дізнавшись про EyeDetect в Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID), UNSPIA почали використання EyeDetect в лютому 2019 року. Організація швидко впровадила EyeDetect, тому що це була новітня технологія, компактна і мобільна, крім того, вона була автоматизована (напр., це дозволило знизити можливість упередженого підходу).

По вопросам проведения тестирований, экспертиз, экспертных исследований кандидатов на работу, сотрудников компании, подэкспертных и подозреваемых лиц, а так же продажи технологии EyeDetect, обучении работы на ней на базе университета IV уровня акрредитации и сертификации в Украине для проведения тестов АйДетект на русском языке или на украинском языке обращайтесь в официальное представительство EyeDetect в Украине позвонив по телефонам +38 (093) 476-72-60, +38 (098) 011-85-63, +38 (044) 228-76-15. Сертифицированные специалисты EyeDetect работают в Киеве, Одессе, Запорожье.

З питань проведення тестувань, експертиз, експертних досліджень кандидатів на роботу, співробітників компанії, підекспертних і підозрюваних осіб, а так само продажу технології EyeDetect, навчанні роботи на ній на базі університету IV рівня акрредітаціі і сертифікації в Україні для проведення тестів АйДетект російською мовою або українською мовою звертайтеся до офіційного представництва EyeDetect в Україні зателефонувавши за телефонами +38 (093) 476-72-60, +38 (098) 011-85-63, +38 (044) 228-76-15. Сертифіковані спеціалісти EyeDetect працюють в Києві, Одесі, Запоріжжі.

РЕЗУЛЬТАТИ

Використовуючи EyeDetect в поєднанні з іншими інструментами, UNSPIA вважає, що він забезпечує організації найбільшу точність при підтвердженні відповідності вимогам кандидатів на роботу. Відгуки тестованих на EyeDetect були позитивними. Коментарі містять такі висловлювання як: «Це було швидко» і «Набагато зручніше, ніж поліграф».

ОКУПНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ

EyeDetect скоротив час попереднього відбору кандидатів приблизно на 3 години на кожного. Протягом наступного року завдяки EyeDetect економія для UNSPIA, за деякими оцінками, складе близько 20 000 євро. Влад Непочатов, директор офісу UNSPIA в Україні, заявив: «Ми прагнемо впроваджувати передові технології з найменшою участю людського фактора. До цього часу EyeDetect відмінно відповідав нашим цілям. Наразі EyeDetect є додатковим інструментом для підтвердження особистості осіб, що проходять попередній відбір, що збільшує ймовірність отримання результатів високої точності».

ДОВІДКОВО

Converus ("тільки правда") надає науково обґрунтовані технології оцінки достовірності, які допомагають захистити країни, корпорації і спільноти від корупції, злочинності і загроз. Штаб-квартира компанії Converus знаходиться в місті Легі, штат Юта, США. Пройдіть за посиланням: converus.com

Офіційний інтернет-сайт Міжнародної Асоціації Солдатів Миру / Association Internationale des Soldats de la Paix – Soldiers of Peace International Association / - http://www.aisp.fr 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

 25 марта 2023