Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 958

В Україні скасували довідки про відсутність (наявність) судимості та про притягнення до кримінальної відповідальності. Про це повідомив заступник комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко. Він зазначає, що офіційним документом тепер є витяг з інформаційно-аналітичної системи “Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості”, який можна отримати на порталі МВС. Доступ до ІАС мають фізичні особи, органи державної влади, установи та організації. Видачу “довідок про несудимість” у формі витягів встановили на підставі наказу МВС від 30.03.2022 № 207 “Деякі питання ведення обліку відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості”. Кожен витяг: 1) засвідчується електронною печаткою служби Єдиної інформаційної системи МВС; 2) містить QR-код, по якому можна знайти відповідний підтвердний запис в електронних ресурсах ІАС.

Витяг про відсутність судимості може знадобитися: 1) під час оформлення на роботу; 2) ля оформлення візи для виїзду за кордон; 3) для участі в тендері; 4) для усиновлення, встановлення опіки; 5) для оформлення громадянства; 6) для оформлення або поновлення документів тощо.

Сформувати Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» можна за посиланням - https://vytiah.mvs.gov.ua/app/landing Час формування Витягу - не більше 1 хвилини!!!!

Нормативны документи:

1. Наказ МВС від 30.03.2022 № 207 «Деякі питання ведення обліку відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості». - URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0425-22#Text

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем.