Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 5741

Нагальна вимога сьогодення в судовій практиці України - це 1) впровадження сучасних інформаційних технологій, які забезпечать широкі можливості для диференціації загального і фахового навчання, всебічної активізації творчих, пошукових, особистісно-орієнтованих форм здобуття нових спеціальних знань, підвищення їх ефективності, мобільності і відповідності запитам практики; 2) науково-практичний пошук можливих шляхів вирішення (розв'язання) існуючих потреб слідчої та судової практики при призначенні судових експертиз, експертних досліджень в ході з’ясування обставин, що мають значення для справи.

Електронне видання - реферативно-науковий журнал "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" спрямоване на втілення в Україні європейських практик наукової самоорганізації, згуртування вітчизняної професійної спільноти науковців, психологів, поліграфологів, правознавців, судових експертів тощо навколо обговорення актуальних теоретико-прикладних проблем спеціальних знань, які застосовуються в юридичній діяльності, у тому числі й тих, що перебувають у стадії наукової розробки.

Робочими мовами Інтернет-видання є українська, англійська, російська. 

В даний час в криміналістиці і практиці судово-слідчої діяльності набуває все більшого значення використання деяких видів експертиз і досліджень, які були не досить повно представлені в професійному середовищі юристів, у зв'язку з чим наукові можливості даних науково-практичних дисциплін могли бути не до кінця освоєні учасниками юридичного процесу. Однією з таких дисциплін на нашу думку є "Юридична психологія" і її напрямок "Судово-психологічна експертиза", "Психофізіологічне дослідження з застосуванням поліграфа".

Створення Інтернет-сайту - http://expertize-journal.org.ua, автором якого є кандидат психологічних наук, доцент, експерт-психолог, поліграфолог Назаров Олег Анатолійович, присвяченого проблемам і можливостям судово-психологічної експертизи, застосуванням поліграфа, а так само правової регламентації використання спеціальних знань є однією зі спроб привернути увагу широкої наукової юридичної, психологічної громадськості до цього дуже важливого напряму професійно-прикладних знань.

Інтернет-сайт створений відповідно до статті 5 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", а так само частині 5 пункту 1 Указу Президента України від 31.07.2000г. №928 / 2000 «Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні», в якій Президентом України одним з основних завдань щодо розвитку національної складової мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні визначено неухильне дотримання конституційних прав людини і громадянина на вільне збирання, зберігання, використання і поширення інформації, свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Бажаю всім плідної роботи з інформацією викладеною в рецензованому науковому online журналі "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці" та пропоную співпрацю з публікації наукових статей, тез з питань теорії і практики судово-психологічної експертизи, досліджень з використанням поліграфа та інших спеціальних знань! 

Всі хто зацікавлений в розвитку української експертної психофізіології поширюйте вказану інформацію для можливості створення цікавого професійного спілкування на сторінках зазначених у відеороліку видань.

Для довідки:

Інтернет-сайт http://expertize-journal.org.ua є безкоштовним, загальнодоступним інформаційно-правовим ресурсом присвячений судово-психологічної експертизи, застосуванню поліграфа, інших спеціальних знань в Україні.

Шановні користувачі! Матеріал представлений на Інтернет-сайті служить для ознайомлення. Комерційне використання матеріалу заборонено. Авторські права належать їх авторам.

Інформація для правовласників: якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу розміщеного на Інтернет-сайті, і не хотіли б щоб дана інформація поширювалася без Вашої на те згоди, то ми будемо раді надати Вам допомогу, видаливши або змінивши цей матеріал. Для цього необхідно, Вам надіслати нам лист на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в якому вказати наступну інформацію:

1) інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати Вас, як правовласника даного матеріалу, наприклад документальне підтвердження Ваших прав на матеріал, захищений авторським правом, відсканована ксерокопія паспорта, або інша інформація (документ);

2) текст який Ви бажаєте розмістити замість видаленого матеріалу (при бажанні);

3) прямі гіперпосилання на матеріал, який як Ви вважаєте порушує Ваші права і вимагає видалення з Інтернет-сайту. У разі подання Вами всіх необхідних документів та виконання зазначених вище умов, Ваші вимоги будуть задоволені нами в самі найкоротші терміни.

Будь-яка інформація на сайті, розміщується автоматично, без будь-якого контролю з чиєї-небудь сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. Але, в будь-якому випадку всі спрямовані запити будуть розглянуті і прийняті необхідні заходи, щодо посилань і інформації, що порушує авторські та інтелектуальні права згідно чинного законодавства України. 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем.