Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 363

Реферативна стаття. У статті досліджуються законодавчі та практичні особливості призначення судових експертиз для встановлення індивідуально-психологічних особливостей підозрюваного  обвинуваченого) у кримінальному провадженні. Йдеться про необхідність законодавчого врегулювання  окремих положень, що стосуються порядку призначення експертиз такого виду з метою забезпечення прав та законних інтересів осіб з вадами психіки. Ключові слова: кримінальне провадження, судова психіатрична експертиза, слідчий, суд, підозрюваний, неповнолітній.

Бібліографічний опис: Керевич О.В. Особливості призначення судових експертиз для встановлення індивідуально-психологічних особливостей підозрюваного (обвинуваченого) / О. В. Керевич // Вісник кримінального судочинства. - 2015. - № 2. - С. 31-36. - Режим доступу: https://cutt.ly/Bnx3R5I Для підвищення надійності зберігання наведеної роботи в мережі Інтернет на випадок її знищення або втрати та можливості безперешкодного ознайомлення з оригінальним текстом в будь-який час, наводиться резервний URL-доступ забезпечений online-журналом: https://cutt.ly/unx3PSV 

Нагадуєм, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia 

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, судовим експертом, кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем.