Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 124

Вікторія Євгенівна Слюсаренко - кандидат економічних наук, доцент, судовий експерт в економічній галузі знань, автор багатьох монографій та посібників з аудиту та бухгалтерського обліку, стаж судово-експертної, економічної діяльності більше 20 років. Народилась 27 квітня 1970 року в місті Львові. В Ужгороді мешкає з 1975 року. З 1987 року починається робочий стаж. З 1988 було розпочато стаж бухгалтера. В 1993 році обіймала посаду головного бухгалтера УЗ. З 1997 року керівниця та власниця ТОВ “Маестро Консалтинг”, яке займається бухгалтерським обліком та аудитом. З 2014 року - членкиня Громадської ради при Ужгородській міській раді. З 2015 року неоднаразово балотувалася на посаду міського голови Ужгорода. З 2000 року працює в Ужгородському національному Університеті. У 2003 році отримала сертифікат аудитора № 6625. З 2012 року працює судовим експертом за експертними спеціальностями 11.1 (Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності), 11.2 (Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій), 11.3 (Дослідження документів фінансово-кредитних операцій). В 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Розвиток і підтримка неприбуткових громадських організацій». В 2021 році закінчила роботу над докторською дисертацією на тему «Формування інституту тристороннього партнерства – держава, бізнес, «третій сектор»». Слюсаренко В.Є. є автором більше як 90 наукових праць. Має 3 одноосібних монографії – «Формування інституту громадянського суспільства: регіональні аспекти», «Аудит: сучасний стан та перспективи розвитку», «Формування трипартизму; історія та розвиток» та є співавтором колективної монографії «Гірські території Закарпаття: соціально-економічні трансформації» та двух – посібників: «Аудит», «Практикум з бухгалтерського обліку».

Здійснювала аудит «КП «Ужгородський водоканал» та місцевих бюджетів м.Чопу та м. Перечин у 2015 році. Займається громадською діяльністю, з 1998. За її ініціативи реалізовано 28 проектів, що фінансувались різними донорськими організаціями. Викладає дисципліни «Аудит» та «Організація і методика аудиту», «Економічну експертизу», «Облік в неприбуткових не бюджетних організаціях», «Аудит та бізнес-консалтинг». У навчальний процес з іі ініціативи було запровадженно та розроблено навчальні дисципліни які не викладались до того в жодному ВНЗ - «Практикум з бухгалтерського обліку», «Податковий облік», «Облік небюджетних неприбуткових організаціях», «Управлінські інформаційні системи в обліку аналізі та аудиті», «Економічна експертиза».

Має власну розробку зміни податкової системи в Україні.