Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 793

07-08 грудня 2019 року відбудеться Щорічний семінар підвищення кваліфікації поліграфологів - 2019.  Важливо пам'ятати, що через певних поліграфологів в Україні, які будують свою маркетингову діяльність на конфліктах, протиправній діяльності або організовують роботу, яка не відповідає вимогам міжнародних стандратів - організатори залишають за собою право відмовити в участі у семінарі. 07 листопада очікуються виступи на актуальні теми для сучасного українського професійного поліграфологічного середовища з боку відомих як українських, так і американських спікерів (поліграфологів): Ігор Усіков, Андрій Лисенко, Максим Кузьменко, Дмитро Зубовський, Дерріл Стреттон Булленс, Олег Назаров та голови Колегії поліграфологів України Віталія Шаповалова.

Теми лекцій
07 грудня 2019

Ігор Усіков
«Деякі аспекти обговорення тестових запитань»;

Андрій Лисенко
«Стандарти та політика застосування поліграфа на прикладі однієї міжнародної компанії. Контроль якості в поліграфологічних дослідженнях»;

Максим Кузьменко
«Теоретико-прикладні аспекти контрпротидії у психофізіологічних дослідженнях із застосуванням поліграфа»;

Дмитро Зубовський
«Основні поняття та принципи федеральної системи оцінювання»;

Дерріл Стреттон Булленс
«EyeDetect - огляд технології»;

Олег Назаров
«Наслідки не використання поліграфологічних крісел і професійних стандартів під час досліджень із застосуванням поліграфа в Україні»

Віталій Шаповалов
«Аналіз підтвердженого випадку з практики. Обрахунок поліграм»;

08 грудня 2019 (тільки для членів Колегії)

Вартість участі в семінарі для членів Колегії - 500 грн. за два дні (7-8 грудня)
Вартість участі в семінарі для поліграфологів, які не мають членства в Колегії - 500 грн. тільки за один день (7 грудня).

Реєстрація на участь у семінарі за посиланням https://forms.gle/xwDsVkSgcACeN6pv7 

Модератор: Олеся Гончарова,  контактний телефон: +380 (98) 198 86 88, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 6 апреля 2020

Новини