Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 51

21 жовтня в Польщі проходить ювілейний семінар Польської спілки поліграфологічних досліджень з нагоди 60-річчя поліграфологічних досліджень у кримінальному судочинстві Польщі та 10-річчя Польської спілки поліграфологічних досліджень. Серед вистуаючих запрошені також українські поліграфологи: Віталій Шаповалов, поліграфолог, член координаційної ради громадської організації «Колегія поліграфологів України», головний редактор журналу «Оцінка достовірності: наукові дослідження і практика» з виступом на тему: "Роль професійних та громадських організацій у популяризації ефективних методів. Досвід Колегії поліграфологів України" та Олег Назаров, член Президії Науково-консультативно-методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, акредитований тренер Національної школи суддів України, судовий експерт психолог (поліграфолог) з виступом на тему: "Правові позиції Верховного Суду щодо застосування поліграфа в кримінальному судочинстві України", Павло Марченко, керівник відділу поліграфологів Служби безпеки України, судовий експерт психолог Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ з виступом на тему: "Зростання ролі перевірок на поліграфі в СБУ під час війни".

З програмою семінару Польської спілки поліграфологічних досліджень з нагоди 60-річчя поліграфологічних досліджень у кримінальному судочинстві Польщі та 10-річчя Польської спілки поліграфологічних досліджень можна ознайомитися нище.

Відеозапис семінару буде наданий організаторами пізніше.

Дата та місце проведення семінару поліграфологів: 20-22 жовтня 2023 року Готель Kozi Gród**** (вул. Лісників 3, 83-047 с. Помлево (під Гданськом), Поморське воєводство.

P.s. Раніше в анонсі програми семінару також повідомлялось про виступ ще одного українського поліграфолога Тетяни Морозової, судового експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, президентки громадської організації "Всеукраїнська асоціація поліграфологів" на тему: "Судово-психологічна експертиза з використанням поліграфа з використанням техніки виявлення прихованої інформації". Однак її виступ було знятий з доповідей на семінарі. Довідково, на протязі вересня 2023 року в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Мінстерства юстиції України було звільнено керівника відлілу психологічних досліджень - Ірхина Юрія Борисовича, який керував відділом судових експертів психологів біля 8 років з 2015 року.

Виступ Павло Марченко, керівник відділу поліграфологів Служби безпеки України, судовий експерт психолог Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ на тему: "Зростання ролі перевірок на поліграфі в СБУ під час війни".

Презентація виступу Олега Назарова, члена Президії Науково-консультативно-методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, акредитованого тренера Національної школи суддів України, судового експерта психолога (поліграфолога) на тему: "Правові позиції Верховного Суду щодо застосування поліграфа в кримінальному судочинстві України".

Окрему ПОДЯКУ українські поліграфологи висловлюють польскому перекладачу Олені Кощенко за її допомогу та підтримку і супровід перекладу презентацій українських фахівців при підготовці до участі в семінарі Polskie Towarzystwo Badań Poligraficznych.