Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 56

18 березня 2020 року на ознайомчому Семінарі практикуючі експерти-поліграфологи поділяться з вами своїм досвідом та дадуть відповіді на всі хвилюючі та гострі запитання. Не втрачайте можливість відвідати семінар особисто та запросити своїх колег! Приклади питань на які всі охочі зможуть отримати відповідь: Яка ефективність методики перевірок на поліграфі в компанії? Як правильно вибрати профі-поліграфолога? Чи можливо ввести в оману поліграф? Що краще – приймати в штат поліграфолога чи контракт з компанією на умовах аутсорсінгу? Що ефективніше - проводити розслідування «як раніше» самостійно чи звернутися за допомогою професіоналів експертів-поліграфологів?

Відповіді на ці та багато інших запитань Ви знайдете на нашому семінарі. 

Також, для Вашої уваги буде представлена виставка поліграфів різних виробників та кожний буде мати нагоду відчути на собі дію давачів!

Кількість місць обмежена, для членів АПКБУ вхід вільний за наявності реєстрації.

Також ми запрошуємо до співпраці спонсорів. За деталями, будь ласка, звертайтеся до нас.

УВАГА❗️ Важлива новина❗️З урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, вводяться додаткові заходи для запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції на території міста Київ. У зв’язку з цим, ми вимушені перенести захід «Поліграф на службі безпеки бізнесу» з 18 березня на кінець травня (точну дату заходу ми повідомимо у квітні).

Всі, хто встиг придбати квитки за посиланням https://lnkd.in/enuYnhT, зможуть відвідати захід у визначений час, або отримати свої кошти, сплачені за квитки. Телефон для довідок: +38 044 338 71 72, контактний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Деталі про обмеження на сайті КМДА: https://lnkd.in/gwpzWQb 

 6 апреля 2020

Новини