Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 94

Навчання медіації (базовий курс) в обсязі 90 академічних годин в України дистанційно на постійній основі відповідно до Закону України «Про медіацію». Київська школа професійної медіації та перемовин здійснює постійно набір слухачів на базовий курс навчання медіації в обсязі 90 академічних годин, 60 з яких складають практичні інтерактивні заняття. Навчальний курс складається з гармонійного поєднання мінілекцій, практичних занять, рольових ігор, симуляцій, демонстрацій та презентацій, індивідуальної та спільної роботи в малих групах. Вартість навчання 18 тисяч гривень. Можлива поетапна оплата. Слухачі забезпечуються навчальними матеріалами. Найблища дата початку навчання - 22 лютого 2024 року.

Навчання в умовах воєнного стану в Україні відбувається дистанційно (online) з використанням сервісу Zoom у віртуальних аудиторіях із забезпеченням кожним слухачем заходів особистої безпеки. Кількість слухачів у групі обмежена. Набір до групи здійснюється у кількості не більше 20 осіб.

Реєстрація на базовий курс навчання медіації відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснюється за посиланням: https://forms.gle/LFqM6y36JcXTHdZp7

Навчальна програма розроблена згідно із Керівними принципами щодо проектування та моніторингу схем навчання медіації від 14.06.2019 року Європейської комісії з ефективності правосуддя (CEPEJ) та відповідно до Основних засад навчання базовим навичкам медіатора, які розроблені в Україні в 2019 році громадською організацією «Національна асоціація медіаторів України» з урахуванням зарубіжних стандартів і вітчизняного досвіду навчальних центрів, тренерів і викладачів в межах проекту «Забезпечення якості послуг медіації шляхом стандартизації вимог до базового навчання медіаторів», що реалізовано ГО “НАМУ” за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» з метою окреслення мінімальних вимог до навчання медіаторів задля забезпечення належної якості надання ними послуг медіації.

Початок занять: 22 лютого 2024 року.

Курс складається з 24-х групових онлайн-занять по 4 години, що проводяться на базі платформи ZOOM з використанням різноманітних інструментів онлайн-навчання.

Заняття проходитимуть з 16:00 до 19:00 або до 20.30 в залежності від навантаження у наступні дати:

Модуль 1. «Основи правового регулювання медіації у світі та в Україні»

22-24 лютого 2024 року

Модуль 2. «Професія медіатор. Основи базових знань»

29 лютого-02 березня 2024 року

Модуль 3. «Комунікаційні навички в роботі медіатора»

14-16 березня 2024 року

Модуль 4. «Основи психології конфлікту та ситуацій переживання втрати (горя) через загибель, смерть, хворобу в житті людини: психологічні особливості роботи медіатора з негативними станами і емоціями»

21-23 березня 2024 року

Модуль 5. «Професійні моделі і техніки медіації»

11-13 квітня 2024 року

18-20 квітня 2024 року

Модуль 6. «Прикладні напрями роботи медіатора: судочинство (кримінальне, цивільне, господарське), перемовини, досудове вирішення спору, медіація в підприємницькій діяльності, нотаріаті, виконавчих провадженнях»

02-04 травня 2024 року

09-11 травня 2024 року

Після проходження навчання учасники курсу отримують сертифікат, що відповідає вимогам Закону України "Про медіацію", знак випускника  - медіатора «Київської школи професійної медіації та перемовин» та отримують право практикувати медіацію в Україні.

Випускники матимуть можливість бути включеними до реєстру випускників - медіаторів «Київської школи професійної медіації та перемовин» та долучитися до групової роботи (супервізії) з отриманням менторської та інтервізійної підтримки.

Координатор навчання (головний викладач) - Деркач Вероніка Валеріївна, телефони: +3 80(98) 019 90 72, +3 80(93) 476 72 60

Реєстрація на базовий курс навчання медіації відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснюється за посиланням.https://forms.gle/LFqM6y36JcXTHdZp7

Викладачі базового курсу навчання медіації. Всі викладачі «Київської школи професійної медіації та перемовин» медіації мають 20 річний успішний стаж роботи у сфері права і юридичної психології:

1) Назаров Олег Анатолійович - професійний перемовник (полковник поліції у відставці, практичний психолог, поліграфолог, учасник бойових дій), кандидат психологічних наук, доцент, акредитований тренер психолог Національної школи суддів України, доцент кафедри психології та філософії Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог, член Координаційної міжвідомчої ради при Міністерстві юстиції України, директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, головний редактор журналу «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці», стаж професійної діяльності у сфері юридичної психології з 1999 року. Профіль ФБ - https://www.facebook.com/profile.php?id=100005642316876

2) Деркач Вероніка Валеріївна - професійний медіатор, адвокат, стаж професійної діяльності у сфері права з 2001 року, стаж викладацької діяльності 7 років, стаж роботи за напрямком адвокатури з 2002 року по тепер, ветеран адвокатури, керівник стажування Ради адвокатів в Київської області, в.о. голови ветеранського осередку Голосіївського району Комітету ветеранів та соціального захисту Ради адвокатів в Київській області. У 2004-2005, 2009, 2013 роках була консультантом - адвокатом, який відповідав на листи читачів офіційного друкованого видання, газети Верховної Ради України «Голос України». В 2018 році висувалась кандидатом на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Є аспірантом на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі права за темою дисертаційного дослідження "Конституційно-правове забезпечення розвитку медіації в Україні". Неодноразово нагороджена відзнаками Ради адвокатів в Київської області у 2023 році: "За професіоналізм, майстерність та мудрість", "Ветеран адвокатури". Профіль ФБ - https://www.facebook.com/profile.php?id=100062304106775 Профіль в реєстрі медіаторівhttps://www.mediation-help.com/derkach/

3) Гутаріна Катерина Юріївна - професійний медіатор, адвокат, юрист, стаж професійної діяльності у сфері права з 2001 року, за напрямком адвокатури з 2005 по 2017 роки. Спеціалізація у сфері медіації: цивільні спори, комерційні спори, сімейні спори. Професійна позиція з урахуванням досвіду: "Ubi concordia - ibi victoria" - "де згода - там перемога". З 2001 року працюючи у сфері юриспруденції та щодня стикаючись з різними юридичними суперечками пані Катерина точно знає, що якщо має місце судовий розгляд, то вже ніколи не можливо буде знайти рішення, яке б задовольняло обидві сторони. Все одно хтось програє. Медіація працює інакше. Це дивовижний інструмент у вирішенні конфліктів, який дозволяє знайти рішення, що може задовольнити обидві сторони спору. Не слід чекати, що ситуація вирішиться сама собою, варто спробувати альтернативний варіант вирішення проблеми. Медіація – це мирний діалог за згодою між сперечальниками, спрямований на взаємовигідне вирішення існуючого конфлікту, допущених порушень. Маючи великий досвід роботи юристом, адвокатом, пані Катерина із задоволенням допомагає досягнути результат як медіатор. Клієнти пані Катерини бачать, як велика кількість пазлів наприкінці медіації з нею з'єднується в єдине ціле, а проблеми знаходять своєї вирішення. Профіль в реєстрі медіаторів - https://www.mediation-help.com/gutarina/

Офіційний логотип «Київської школи професійної медіації та перемовин».

 20 июня 2024

Новини