Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 171

Базовий курс навчання медіації. Можливості медіації в Україні та інші питання на стрімі за участю адвоката, медіатора Вероніки Деркач буде розглянуто 02 лютого 2024 року на сайті Протоколу. Програма стріма включає обговорення: 1) професія медіатора у світі та в Україні; 2) правові можливості медіації в Україні; 3) ефективні кейси вирішення спорів в цивільному, кримінальному процесі, виконавчих провадженнях; 4) відповіді на питання.

Реєстрація на участь у Стрім-заході на сайті Протокол щодо можливостей медіації у різних сферах діяльності правників у цивільних, кримінальних справах  за посиланням: https://protocol.ua/ua/programma_strima_moglivosti_mediatsii_v_ukraini/

Про спікера:

Деркач Вероніка Валеріївна - викладач "Київської школи професійної медіації та перемовин", професійний медіатор, адвокат, стаж професійної діяльності у сфері права з 2001 року, стаж викладацької діяльності 7 років, стаж роботи за напрямком адвокатури з 2002 року по тепер, ветеран адвокатури, керівник стажування Ради адвокатів в Київської області, в.о. голови ветеранського осередку Голосіївського району Комітету ветеранів та соціального захисту Ради адвокатів в Київській області. У 2004-2005, 2009, 2013 роках була консультантом - адвокатом, який відповідав на листи читачів офіційного друкованого видання, газети Верховної Ради України «Голос України». В 2018 році висувалась кандидатом на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Є аспірантом на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі права за темою дисертаційного дослідження "Конституційно-правове забезпечення розвитку медіації в Україні". Неодноразово нагороджена відзнаками Ради адвокатів в Київської області: "За професіоналізм, майстерність та мудрість", "Ветеран адвокатури". Профіль ФБ - https://www.facebook.com/profile.php?id=100062304106775 Профіль в реєстрі медіаторівhttps://www.mediation-help.com/derkach/

Навчання медіації (базовий курс) в обсязі 90 академічних годин в України дистанційно на постійній основі відповідно до Закону України «Про медіацію». Київська школа професійної медіації та перемовин здійснює постійно набори слухачів на базовий курс навчання медіації в обсязі 90 академічних годин, 60 з яких складають практичні інтерактивні заняття. Навчальний курс складається з гармонійного поєднання мінілекцій, практичних занять, рольових ігор, симуляцій, демонстрацій та презентацій, індивідуальної та спільної роботи в малих групах.

Навчання в умовах воєнного стану в Україні відбувається дистанційно (online) з використанням сервісу Zoom у віртуальних аудиторіях із забезпеченням кожним слухачем заходів особистої безпеки. Кількість слухачів у групі обмежена. Набір до групи здійснюється у кількості не більше 20 осіб.

Реєстрація на базовий курс навчання медіації відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснюється за посиланням: https://forms.gle/LFqM6y36JcXTHdZp7

Унікальна та авторська програма курсу Київської школи професійної медіаціїта перемовин.

Модуль 1. «Основи правового регулювання медіації у світі та в Україні»

Модуль 2. «Професія медіатор. Основи базових знань»

Модуль 3. «Комунікаційні навички в роботі медіатора»

Модуль 4. «Основи психології конфлікту та ситуацій переживання втрати (горя) через загибель, смерть, хворобу в житті людини: психологічні особливості роботи медіатора з негативними станами і емоціями»

Модуль 5. «Професійні моделі і техніки медіації»

Модуль 6. «Прикладні напрями роботи медіатора: судочинство (кримінальне, цивільне, господарське), перемовини, досудове вирішення спору, медіація в підприємницькій діяльності, нотаріаті, виконавчих провадженнях»

Офіційний логотип «Київської школи професійної медіації та перемовин».

 20 июня 2024

Новини