Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 174

16 лютого 2024 року в 13.00 по Київському часі, в рамках співпраці з польськими колегами поліграфологами, для українських поліграфологів буде проведений міжнародний online Вебінар на тему "Практика застосування поліграфа для перевірки поведінки осіб, які скоїли сексуальні злочини проти статевої свободи іншої людини". Під час навчально-методичного міжнародного online Вебінару будуть розглянуті питання ефективності застосування тестів на поліграфі в терапії та контролі поведінки осіб, які засуджені за злочини проти статевої свободи. Запрошеним лектором виступає віце-президент Польського товариства поліграфологічних досліджень, польський поліграфолог, сертифікований судовий експерт, член Американської асоціації поліграфологів, Британської та Європейської асоціації поліграфологів Агнєшка Лєщиньска.

Реєстрація для участі у освітньому міжнародному заході за посиланнямhttps://forms.gle/gTDxj33TQWnSJq9Y8

Під час Вебінару буде здійснюватися переклад з польської на українську мову. Участь у заході українським поліграфологам безкоштовна. Учасники можуть отримати міжнародні сертифікати підвищення кваліфікації. 

Освітній захід відбувається за організації та ініціативи Вищої школи управління охороною праці у Катовіцах, Польща.

Інформаційну підтримку міжнародному online Вебінару серед українських поліграфологів надає Київський міжнародний судово-експертний інститут психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, науковий online журнал "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці".

Проект online Вебінару за напрямком поширення польського досвіду застосування поліграфа в Україні реалізується в рамках діяльності: випускників стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда, адміністрування Фонду "Лідери змін" і фінансової підтримки "Польсько-Американського Фонду Свободи". 

Під час online Вебінару будуть розглянуті:

1. Сучасні можливості та корисність поліграфа в терапії та нагляді за конкретною групою злочинців, які вчинили злочини на сексуальному ґрунті, потім були засуджені та перебувають під випробувальним терміном.

2. Чотири основні типи перевірки на поліграфі осіб, які вчинили сексуальні злочини: 1) тестування з конкретних питань, 2) розкриття сексуального анамнезу, 3) підтримуючі та 4) контрольні дослідження.

3. Наукові дані ефективності перевірок на поліграфі щодо покращення захисту потерпілих та запобігання майбутній віктимізації. В ході тестувань на поліграфі, особи, які вчинили сексуальні злочини, розкривають більше інформації про свою сексуальну історію, а їхня майбутня поведінка стає більш передбачуваною між періодичними медичними оглядами.

4. Приклади досліджень та практичного використання поліграфа в США та Великій Британії. Застосування цього методу призводить до кращого управління ризиками та зниження рецидивізму серед сексуальних злочинців.

Лектор є автором деяких законодавчих змін до Кримінального кодексу Польщі щодо процедур перевірки на поліграфі під час нагляду за сексуальними злочинцями.

Учасникам Вебінару за запитом буде виданий Сертифікат на двох мовах: польської та української. Видавець сертифікату вищий навчальний заклад Польщі - Вища Школа Менеджменту Охорони Праці в Катовіцах (ВШМОП), яка була заснована у 2002 році і вписана в регістр непублічних вузів Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі. Університет є лідером в галузі освіти з питань безпеки. Зразок сертифікату наведений нище.

В основу Вебінару покладена наукова робота лектора: Leszczyńska A., Użyteczność badań poligraficznych w terapii i kontroli osób skazanych za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej, „Seksuologia Polska” 2013, t. 11, nr 2. з якою можна ознайомитися за посиланням - https://cutt.ly/NwZ6zv5f Для підвищення надійності зберігання наведеної роботи в мережі Інтернет на випадок її знищення або втрати та можливості безперешкодного ознайомлення з оригінальним текстом в будь-який час, наводиться резервний URL-доступ забезпечений online-журналом: https://cutt.ly/RwZ6xkZg