Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 38

30 травня 2024 року в 16.00 за сприяння Київської школи професійної медіації та перемовин, відбудеться Вебінар відомого ізраїльського юриста з навичками кризового психолога Романа Сергєєва на тему "Робота з травмою та втратою (школа експертів Ізраїльської Коаліції по роботі із травмою) для українських медіаторів". участь у Вебінарі безкоштовна. Кількість місць обмежена! Для участь потрібно пройти реєстрацію.

Попередній запис за посиланням https://forms.gle/W9prgRhgAQ6EmEHu8  Довідки за телефоном: 098 019 9072.

Для довідки: Роман Сергєєв - кандидат юридичних наук, закінчив Одеський національний економічний університет, тривалий час займається кризовою психологією, додатково проходив навчання в Ізраїлі в школі кризової психології (школа Israel Trauma Coalition).

Структура вебінару:

1) Основи ситуацій переживання втрати (горя),

2) Психологічні особливості роботи майбутніх медіаторів з негативними станами і емоціями.

Розуміння психології горя та формування навичок роботи в кризових ситуаціях це важливі аспекти роботи кожного медіатора для досягнення успіху в процесу медіації.

Київська школа професійної медіації і перемовин це професійне об'єднання медіаторів, адвокатів, юристів та юридичних психологів зі стажем більше 20 років успішної роботи. Багато цікавих викладачів запрошуються для участі у навчанні медіаторів, які організовує школа згідно законодавства. Реєстрація на базовий курс навчання медіатора відповідно до Закону України "Про медіацію" можлива за посиланням - https://cutt.ly/Qey4Zy4y

Інформація про Ізраїльську Коаліцію по роботі із травмою з фахівцями якої взаємодіє Київська школа професійної медіації та перемовин:

Israel Trauma Coalition (Ізраїльська Коаліція по роботі із травмою, ITC) – організація в Ізраїлі, яка має багаторічний досвід у розробці та впровадженні безперервної допомоги в психосоціальній підтримці, у зміцненні стійкості громади та забезпеченні всебічної готовності до надзвичайних ситуацій. Ізраїльська Коаліція по роботі із травмою (ITC) була створена в 2001 році з ініціативи її постійного стратегічного партнера, Федерація UJA в Нью-Йорку - Американського єврейського історичного товариства. За ці роки Ізраїльська Коаліція по роботі із травмою стала наріжним каменем у національному реагуванні на травми, готовності до надзвичайних ситуацій та глобальним ресурсом. Разом зі своїми партнерами ITC створив і керує 12 національними центрами стійкості, регіональними навчальними центрами, проводить навчання з клінічної та психосоціальної реабілітації - сімейної, індивідуальної та громадської, а також працює над зміцненням стійкості клінічних та інтервенційних команд.

Офіційний сайт Ізраїльської Коаліції по роботі із травмоюhttps://israeltraumacoalition.org/en/

Підсумки проведеного Вебінару. 30 травня 2024 року за ініціативи Київської школи професійної медіації та перемовин відбувся Вебінар відомого ізраїльського юриста з навичками кризового психолога Романа Сергєєва на тему "Робота з травмою та втратою (школа експертів Ізраїльської Коаліції по роботі із травмою) для українських медіаторів". На захід зареєструвалося 28 осіб, безпосередньо були присутні 17 слухачів, серед яких адвокати, психологи, медіатори. В ході вебінару були розглянути ізраїльські протокол МААСЕ надання психологічної допомоги людям, які перебувають в стані горя та отримали психологічну травму, протокол саморегуляції «4 стихії», реакції мозку на стрес та травму.

Протоколи надання психологічної допомоги ізраїльських психологів:

Протокол 1. BASIC PH (Муллі Лахад). Модель ресурсних каналів для подолання наслідків травматичних, стресових подій.

Протокол 2. BASIC ID (Арнольд Лазарус). Життєстійкість.

Протокол 3. MААСЕ (Моше Фархи). Душевний імунітет.

Протокол 4. Чотири стихії (Олександр Гершанов). Психологічна "Аптечка".