Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 3451

За повідомленням та запрошенням Львіського науково-дослідного інституту судових експертиз, 10-11 червня 2021 у місті Львові відбудеться «І Всеукраїнський Форум судових експертів» за участю керівництва Міністерства юстиції України. Під час Форуму планується обговорити: 1) Роль та значення судової експертизи, як складової судової системи, 2) Стратегію подальшого розвитку судової експертизи в Україні та прийняти Резолюції за наслідками проведення Форуму.

Місце та час проведення Форуму:

✅10 червня 2021 о 18.00 год – Будинок вчених, вечірній прийом з нагоди відкриття Форуму (Pre-Forum dinner), (вул. Листопадового Чину, 6, м. Львів).

✅ 11 червня 2021 о 10.00 год – Відкриття Форуму. Дзеркальний зал Львівського національного університету імені Івана Франка (участь за запрошенням, з підстав карантинних обмежень).

✅11 червня 2021 о 10.00 год Park. Art of Rest (вул. Вітовського, 43 А, м. Львів) - (участь за попередньою реєстрацією, з підстав карантинних обмежень).

Електронна реєстрація учасників: https://cutt.ly/AnzqIKS 

Організатор: Львівський науково - дослідний інститут судових експертиз

Панельні дискусії Форуму:

✅Роль та значення судової експертизи, як складової судової системи, учасниками якої виступлять представники судової та правоохоронної системи, законодавчої та виконавчої гілок влади, наукового середовища, судово – експертної спільноти.

✅ Стратегічна сесія за участю представників судово - експертної спільноти, керівники інститутів судових експертиз, та представлення їх результатів.

✅Прийняття Резолюції за наслідками проведення Форуму.

✅ Закриття Форуму за участю керівництва Міністерства юстиції України.

Фахова професійна дискусія Форуму об’єднає представників органів усіх гілок державної влади, представників судово-експертної спільноти, наукового середовища та практикуючих юристів.

Запрошуємо до реєстрації участі у Форумі та приїзду у культурну столицю України!

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних правил.

За словами директорки Львівського науково-дослідного інституту судових-експертиз Оксани Куманської-Нор: «Сьогодні на Львівщині усі правоохоронні органи представлені новопризначеними очільниками, фаховими представниками правничої професії, з абсолютно свіжим і новим підходом до роботи і бажанням отримати реальний результат. Крім того, сьогодні, як ніколи, за багато років є відчутний інтерес зі сторони держави, в особі керівництва Міністерства юстиції України, за участю яких і планується відкриття Форуму, в реальних і як найшвидших позитивних змінах у питанні реформування правового інституту судових експертиз, як складової судової реформи. Розвиток нашої держави вимагає появи на її арені Форумів нового формату, професійного наповнення і нових площадок для комунікації, зокрема у питаннях впровадження успішної судової реформи, і приємно та одночасно відповідально, що започаткування цього Форму відбуватиметься саме у місті Львові. Ми готові щорічно приймати гостей у нашому місті і демонструвати фахову і результативну дискусію».

На думку Маркіяна Мальського, адвоката, керівника Західноукраїнської філії АО Arzinger, д.ю.н., Почесного консула Австрії у Львові «Проведення судових експертиз потребує подальшої системної роботи зі сторони усіх стейкхолдерів процесу. Користувачами судових експертиз є як правоохоронні органи, так і адвокати, суди, фізичні та юридичні особи. Відповідно для кращого забезпечення дотримання прав та свобод, а також досягнення верховенства права в Україні необхідно вислухати усіх зацікавлених та сформувати пропозиції щодо покращення існуючої ситуації. Форум матиме такий практичний аспект, адже планується укладення відповідної резолюції, яку буде напрацьований спільно внаслідок проведення стратегічної сесії експертами, правоохоронцями, народними депутатами, адвокатами, суддями та науковцями. Форум відбуватиметься щорічно і дуже приємно бути його співзасновником, як і колись вдалось заснувати Західноукраїнський юридичний форум, який ставши основною юридичною щорічною подією у регіоні, цьогоріч відзначатиме уже свою 10-ту річницю».