Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 260

За інформацією президента ВГО «Союз експертів України» Ігоря СТАРОДУБОВА, 30-31 липня 2021 року у Києві відбудеться Всеукраїнський конгрес судових експертів «EХPERT`2021». Союз експертів України запрошує всіх зацікавлених представників експертного середовища, а також медіапартнерів та спонсорів! Захід складатиметься із двох частин: Перша частина, п`ятниця, 30.07 - діалог із представниками законодавчої влади, регуляторних органів, судових та правоохоронних структур. Обговорюватимуться результати спільної роботи Союзу експертів України та Міністерства юстиції України над удосконаленням нормативно-правових актів в сфері судової експертизи та формуватиметься наступний реформаційний етап з урахуванням потреб судових та правоохоронних органів. Друга частина, субота, 31.07 - робота за секціями. Учасники конгресу в секціях, що будуть сформовані згідно із спеціалізацією фахівців, матимуть змогу обговорити профільні питання експертної діяльності у колі колег, атестованих із відповідних видів судових експертиз. Після завершення офіційних заходів планується корпоративний відпочинок.

Програма заходу (проект) та умови участі: https://cutt.ly/3mWh1lO  

Звертаємо увагу на те, що зареєструватися на Всеукраїнський конгрес судових експертів «EXPERT`2021» необхідно до 23 липня 2021 року.

Реєстрація учасників здійснюється тут: https://cutt.ly/hmWh6jY