Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2663

24 березня 2022 року за ініціативи Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди». До участі у всеукраїнській науково-практичній конференції запрошуються науковці, судові експерти, правникі, аспіранти і викладачи закладів вищої освіти, які провадять наукові та практичні дослідження у справах про відшкодування моральної шкоди.

Конференція має на меті розгляд, обмін теоретичними та практичними напрацюваннями, присвяченими методичному забезпеченню судової психологічної експертизи у справах за позовами (у тому числі — колективними) про відшкодування моральної шкоди.

Тематика конференції:

- Сучасні науково-практичні підходи до психологічного дослідження у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди.

- Методичне забезпечення експертних досліджень у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди.

- Проблемні питання, нестандартні психологічні експертні дослідження у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди.

Офіційні мови конференції: українська, англійська. Участь у конференції є безкоштовною.

Форма участі: в онлайн-режимі на платформі Zoom та офлайн.

Конференція відбуватиметься у змішаному форматі (безпосередня присутність учасників та онлайн-відеоконференція), із дотриманням необхідних обмежувальних протиепідемічних заходів (згідно з вимогами, регламентованими Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236).

Особи, зацікавлені в участі в науково-практичній конференції, до 20 лютого 2022 року мають надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі матеріали:

• тези доповіді (правила оформлення див. у посиланні - https://cutt.ly/NOBAqNY);

• заповнену заявку (інформація у посиланні - https://cutt.ly/bOBAWLj).

Збірник тез всеукраїнської конференції матиме ISBN (International Standard Book Number) — міжнародний стандартний книжковий номер.

Усіх учасників буде забезпечено сертифікатом про участь, завіреним печаткою ННЦ ІСЕ та збірником тез конференції в електронному форматі.

Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди» зареєстровано в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ), про що буде розміщено відповідну інформацію у збірнику матеріалів конференції.

Організаційний комітет конференції: Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса», адреса: вул. Золочівська, буд. 8-А, м. Харків, 61177. Електронна сторінка: http://hniise.gov.ua, Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні особи: 

1. Антон Полянський, доктор юридичних наук, доцент, завідувач лабораторії теоретичних десліджень, редакційно-видавничої та науково-методичної діяльності (тел. 095-359-52-95);

2. Валентин Фесюнін, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач лабораторії економічних, товарознавчих, психологічних досліджень та досліджень інтелектуальної власності (тел.: 057-372-28-31; 050-303-00-50);

3. Ольга Герасименко, завідувач сектору психологічних досліджень лабораторії економічних, товарознавчих, психологічних досліджень та досліджень інтелектуальної власності (тел. 066-466-48-55).