Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 106

В умовах війни, яку розв'язала РФ в Україні 24 лютого 2022 року, дезінформація традиційно стала одним із найбільш ефективних способів досягнення переваг у військовій, політичній, економічній, інформаційно-психологічній та інших сферах діяльності людини, суспільства й держави. Термін «дезінформація» використовується як процес інформаційно-психологічного впливу на людину і суспільство з метою подання перекрученої, неправдивої, умисно модифікованої інформації. Кінцева мета дезінформування це досягнення певних переваг унаслідок сприятливої поведінки (дії чи бездіяльності) людини, народу України як об’єкта інформаційно-психологічного впливу. Чи можна цьому психологічно протидіяти і як правильно це робити?

19 березня 2022 року о 17.00 на сторінці Фейсбук всеукраїнської платформи - Психологічна підтримка «Перемога» буде проведено відкритий Вебінар для українців на тему: «Психологічна протидія дезінформації в умовах Війни з боку РФ в Україні». Гість прямого ефіру - спеціаліст Олег Назаров, кандидат психологічних наук, доцент, атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог, доцент кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», який поділиться своїми знаннями, техніками та практичним досвідом.

Бібліографічний опис: Назаров О.А. «Психологічна протидія дезінформації в умовах Війни з боку РФ в Україні». Презентація. - К., 2022. - 10 слайдів. - URL: https://cutt.ly/0ScQ8O1 

Захід організовано всеукраїнською платформою - Психологічна підтримка «Перемога»: https://www.facebook.com/events/348318220391456/