Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 103

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та запровадженням на території України воєнного стану, Директоратом правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України ініційовано проведення невідкладного моніторингу, з метою оперативного розв’язання законодавчих проблем, які виникли (-ють) в період дії воєнного стану на території України у сфері правового регулювання судово-експертної діяльності.

Директоратом правосуддя та кримінальної юстиції планується проведення консультацій із заінтересованими сторонами в режимі відеоконференції.

Планується до обговорення наступні питання:

1. Необхідність зупинення перевірок судових експертів до припинення чи скасування воєнного стану (чи можливо та доцільно проведення перевірки, в тому числі відповідності робочого місця, за запитом експерта).

2. Необхідність продовження строку дії свідоцтв про присвоєння кваліфікації судового експерта до припинення чи скасування воєнного стану. Та можливість скасування/зменшення/розстрочення плати за навчання/стажування для підтвердження кваліфікації у зв’язку з воєнним станом.

Захід відбудеться 14 червня 2022 року з 13.00 до 15.00 год. на платформі ZOOM.