Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 63

Острозький осередок Ліги студентів Асоціації правників України щорічно організовує Всеукраїнську школу «Юридичної психології» в місті Рівно де провідні юристи та спеціалісти у своїх галузях діляться знаннями та досвідом: адвокати, судові експерти психологи, фізіогномісти, графологи, судді і не тільки. В 2023 році, Всеукраїнська школа «Юридичної психології» буде працювати два насичені дні в місті Рівно. Захід проводиться 4-5 березня 2023 року.

Вартість участі для бажаючих:

💸350 грн. — для членів Ліги студентів АПУ,

400 грн. — для студентів та практикуючих юристів.

На заході будуть представлені основи судово-психологічної експертизи, які діють в Україні та особливості застосування класичного та сучасного поліграфа EyeDetect у повсякденній діяльності. 

Реєстрація можлива за посиланнямhttps://cutt.ly/H8eD0Kd

Організатори не розкривають усі секрети одразу, однак переконані, що теми, які обговорюватимуться впродовж заходу точно багатьох зацікавлять 🤫

Слідкуйте за анонсами на сторінках Острозького осередку Ліги студентів Асоціації правників України в Instagram або у Фейсбук та не пропустить реєстрацію, адже кількість місць буде обмежена.

Організатори розпочинають всіх бажаючих активно знайомити з програмою та спікерами Всеукраїнської школи з юридичної психології.

Коли хочеш осягнути багато, ти ніколи не можеш пропустити одне — ази цієї теми. Саме тому Острозький осередок Ліги студентів АПУ радий вітати першу спікерку.

Марія Цип‘ящук — Адвокатка, членкиня Правління ГО «Асоціація юридичних клінік України», координаторка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в м. Рівне, викладачка.

Марія Богданівна розкриє нам основи, проведе детальний розбір теми «Що таке юридична психологія?» та доведе, що ази цієї теми заховані у кожному з нас 🤫

Також до вашої уваги анонсуємо одразу дві лекції Всеукраїнської школи юридичної психології, де спікером виступить справжній знавець у своїй справі - доцент, атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог (поліграфолог), директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, кандидат психологічних наук Олег Назаров.

Олег Анатолійович розкаже про «Основи судово-психологічної експертизи в Україні» та представить доповідь на тему класичного та сучасного поліграфа EyeDetect з демонстрацією особливостей їх використання. У розповіді буде надана спікером цікава відповідь на питання «Хто такий поліграф та з чим його їдять?».

З такими спікерами, не терпиться вже побувати на заході ... 🔥 

Всі хто мають відношення до організації заходу затамували подих в очікування зустрічі і раді, що нарешті можуть поділитися цим з Вами!

⚖️ Острозький осередок запрошує всіх бажаючих на Всеукраїнську школу «Юридичної психології» 4-5 березня 2023 року в місті Рівно. Ваші Ostroh tigers 💙🐯

 25 марта 2023