Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1209

Команда ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» спільно з UNICEF Ukraine розробила онлайн-курс «Психологічні основи допомоги дітям, що постраждали від війни». Під час війни як дорослі, так і діти, переживають стрес та травматичний досвід. Порушення звичного стану речей, невизначеність, відчуття небезпеки, переміщення - це все може лякати та викликати тривогу. Тому, дуже важливо розуміти почуття дітей та надати їм допомогу та підтримку якнайшвидше.

Курс складається з 4 модулів та розкриває такі теми:

1️⃣ Діти та війна: вплив війни на стан дитини.

2️⃣ Вікові особливості дітей.

3️⃣ Ефективна комунікація з дітьми: що можна, а що робити не варто.

4️⃣ Взаємовплив фізичного та психічного здоров’я дітей.

Проходження курсу вимагає пройти наприкінці курсу фінальне тестування та можливість отримати сертифікат.

? Для проходження курсу потрібно перейти за посиланням та зареєструватися: https://cutt.ly/W5G84RN

Приклад сертифікату, який отримав кандидат психологічних наук, доцент Назаров Олег Анатолійович:

Додатковий перелік онлайн курсів, які може пройти психолог на базі платформи розробленої за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні:

Тема №1. Особливості дистанційної роботи шкільного психолога в умовах пандемії COVID-19. - URL: https://cutt.ly/m5G82JE

Опис: Цей курс розрахований на психологів, які працюють в школі. Він допомагає структурувати дистанційну роботу та надає інформацію про її особливості в умовах пандемії та соціальної дистанції. Логіка курсу побудована на загальних принципах надання допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Тема № 2. Психосоціальна підтримка вчителів і учнів в умовах пандемії COVID-19. - URL: https://cutt.ly/G5G89zJ

Опис: Навчальні теми курсу розкривають питання правильного підходу до організації розпорядку дня, робочого часу та робочого простору протягом дистанційного навчання. Рекомендації та поради мають на меті допомогти вчителям, учням та їхнім батькам полегшити процес адаптації до нового формату освітніх комунікацій.

Тема 3. Добірка курсів з профілактики деструктивної поведінки підлітків. - URL: https://cutt.ly/N5G83Wo

Опис: Тут ви знайдете такі курси: "Деструктивна поведінка підлітків: загальні питання"; "Булінг та кібербулінг: як ідентифікувати та зупинити"; "Зловживання інтернетом та інтернет-залежність"; "Суїцид як прояв деструктивної поведінки"; "Паркур, руфінг і зачепінг як ризиковані практики". Ці курси можуть бути корисними для освітян, студентів, всіх, хто опікується питаннями безпеки дітей.

 20 июня 2024