Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1329

Неурядова організація Програма USAID «Справедливість для всіх» - USAID Justice for All Activity 22 травня з 11:00 до 14:00 запрошує всіх бажаючих долучитись до онлайн-конференції «Медіація України у воєнні та повоєнні часи», яку організовується Програмою USAID «Справедливість для всіх» спільно із Національна асоціація медіаторів України, Українська академія медіації / Ukrainian Academy of Mediation, Асоціація Сімейних Медіаторів України та Львівський центр медіації.

Обов’язкова реєстрація за посиланням - https://bit.ly/3pIoymO.

Залучені Програмою міжнародні та національні експерти представлять рекомендації за результатами проведеної оцінки потреб медіації у воєнний та післявоєнний періоди в Україні.

Учасники обговорять поточну ситуацію щодо медіації в Україні, особливості та види конфліктів (спорів), що виникли через війну, рекомендовані політики та практики щодо необхідних кроків та конкретні заходи до дорожньої карти подальшого розвитку медіації.