Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 770

19 жовтня 2020 року в місті Києві пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція-дискусія "Місце недержавної судової експертизи у забезпеченні судочинства України". Організаторами конференції виступили громадська організація «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка» та Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія». Захід відбувався в очно-дистаційному режимі та налічував 125 учасників - глядачів online трансляції конференції та 17 досвідчених виступаючих - науковців, судових експертів, керівників експертних установ. На заході були представлені результати проведеного ГО «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка» спільно з науково-реферативним online журналом «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці» соціологічного дослідження методом online-опитування (CAWI) протягом вересня ˗ жовтня 2020 року серед суб’єктів судово-експертної діяльності на тему: «Реформування судової експертизи в Україні: майбутні шляхи розвитку».

Опитування проведено з метою обговорення загально-концептуальних питань, визначених у процесуальному законодавстві та у спеціальному законі «Про судову експертизу», а також з’ясування думок суб’єктів судово-експертної діяльності в тому числі, і у зв’язку з виконанням Указу Президента України від 08.11.2019 року №837/ 2019.

Нище представлені результати соціологічного дослідження, похибка якого не перевищує 7% з урахуванням обсягу генеральної сукупності до 10 000 діючих атестованих судових експертів в Україні.

Бібліографічний опис: Ісакович Б.М., Ярослав Ю.Ю., Назаров О.А. Проблеми та пропозиції: результати Всеукраїнського Інтернет - опитування судових експертів щодо реформи в галузі судової експертизи / Б.М. Ісакович, Ю.Ю. Ярослав, О.А. Назаров. Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа та спеціальних знань в юридичній практиці: Електронний журнал / [редкол.: Назаров О. А. (голов. ред.) та ін.]. К., 2020. № 3 (20). Дата публікації: 28.10.2020. - URL: https://cutt.ly/egR0KT9 

Інструкція для перегляду в мобільній версії Інтернет-сайту журналу: потрібно відкрити статтю результатів нажавши на стрілочку у правому куті статті, як це зазначено на скриншоті нище:

Загрузити результати соціологічного дослідження у вигляді статті можливо за посиланнямhttps://drive.google.com/file/d/1Nj5Q5tL0g1KP9a_XyucN8_Y98nzYW8t_/view Контактний телефон для довідок: +38 (093) 476-72-60.

Фотоколаж учасників та доповідачів конференції судових експертів 19 жовтня 2020 року у місті Києві.

Відеозапис виступів спікерів Всеукраїнської науково-практичної конференції-дискусії «Місце недержавної судової експертизи у забезпеченні судочинства України» 19 жовтня 2020 року  

Замовити збірник матеріалів конференції можна заповнивши гугл-форму за посиланням - https://forms.gle/rT1JXMWMGzRdAoqP7 

Також пропонується для ознайомлення стаття із збірника, в якому ще багато корисних та цікавих ви знайдете публікацій - Назаров О.А. Огляд англо-американських та континентальних підходів до оцінки висновків експертів у порівнянні з особливостями української перевірки (рецензування) висновків експертів 

Довідково. Ставлення громадян України до судової системи. Репрезентативне опитування громадян України здійснювалося з 7 по 14 лютого 2019 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Результати цього опитування є репрезентативними стосовно дорослого населення територій, що перебувають під контролем органів державної влади України, за основними соціально-демографічними показниками: віком, статтю, типом поселення, регіоном проживання. Для ознайомлення потрібно перейти за посиланнямhttps://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/stavlennia-gromadian-ukrainy-do-sudovoi-systemy