Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 42

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) 12 серпня 2022 року о 20.00 запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар пам'яті та шани найвідомішому поліграфологу 21 сттоліття Кліву Бакстеру (роки життя 27.02.1924 - 24.06.2013), відкриття якого призвели до революції у сфері інструментальної детекції прихованої інформації. У зв'язку з воєнним станом в Україні та ганебною війною, яку розв'язала рф в Україні можливі зміни щодо дати та часу проведення Вебінару!!! Слухачам Вебінара надається презентація, відеозапис вебінару, сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога. Всім бажаючим вартість участі 850 гривень, деталі за телефоном: 093 476 72 60. 

Реєстрація для участі у Вебінарі за посиланнямhttps://cutt.ly/LUhez2W

Гровер Клівленд (Клів) Бакстер молодший народився в містечку Лафайєтт, штат Нью-Джерсі, США 27 лютого 1924 року. Розпочав свою кар’єру фахівцем із допитів у ЦРУ, а потім став головою комітету з досліджень та приладів Академії наукового допиту. В 2003 році К. Бакстер написав книгу «Первинне сприйняття - біокомунікація з рослинами, харчовими продуктами та людськими клітинами», яка описує 36 років його роботи. К. Бекстер був першим поліграфологом, який пройшов навчання в ЦРУ. Його навчав Леонард Кілер і незабаром після Другої світової війни сам К.Бакстер заснував відділ поліграфа в ЦРУ. В 1960 році в США в Нью-Йорку була заснована Школа детекції брехні Бекстера, незабаром після того, як Бекстер залишив свою посаду в Центральному розвідувальному управлінні. Пізніше він переніс свою школу в Сан-Дієго, Каліфорнія. Помер К. Бакстер 24 червня 2013 року після тривалої хвороби у віці 89 років. В 2022 році 24 червня було 9 років з дня смерті та пам'яті і шани великого маєстро за той вклад, який К. Бакстер вніс в науку досліджень на поліграфі!

Серед великої кількості досягнень К. Бакстера, перерахуємо деякі - визнав важливість питань порівняння перед релевантними запитаннями в техніці поліграфа. Розробив техники тестування на поліграфі: 1) Backster “You Phase”, 2) Backster “S-K-Y”, 3) Backster “Exploratory”. Представив «ексклюзивне порівняльне питання». Розробив першу числову систему оцінки, яка застосовувалася до всіх параметрів поліграфа. Представив багато психологічних концепцій, щоб пояснити, як працює поліграф. 

У пропонованому відеофільмі, Клів Бакстер наводить приклади первинного сприйняття людини, тварини, рослини (мова оригінала - англійська). Всі форми життя здатні реагувати одна на одну, від рослин та бактерій до харчових продуктів та клітин тварин. Найбільш дивовижна робота К. Бакстера з лейкоцитами людини. Ці відкриття відкрили нову парадигму в науці, екології та цілительстві.

Клів Бакстер у своїй лабораторії в Сан-Дієго на цій фотографії з архіву, де він досліджує первинне сприйняття.

Інтерв'ю з Клівом Бакстером і погляд на його основну роботу з первинного сприйняття. - URL: https://www.theepochtimes.com/the-cleve-backster-interview-looking-deeper-into-the-secret-life-of-plants-part-2-of-2_186834.html

Структура навчально-методичного вебінару Міжнародного співтовариства поліграфологів з нагоди шани та памяті вкладу в розвиток поліграфа К. Бакстера:

- Біографічні спогади про Гровера Клівленда (Кліва) Бакстера мол.

- Чи був Бакстер найвпливовішою людиною в поліграфології?

- Психологічні концепції Бакстера

- Модель базового фактора емоційності

- Реакція значимісті проти реакції полегшення

- Змінено позиціонування питання порівняння

- Відкриття Ексклюзивного питання порівняння

- Однотемний тест проти багатотемного тесту

- Вибір цілі поліграфологом під тесту на поліграфа

- Оцінка випадку адекватності інформації

- Оцінка інтенсивності реакції

- Оцінка вирзності тесту на поліграфі

- Три основні варіанти техніки Бекстера: Backster YOU PHASE; Bi-SPOT; Backster S-K-Y

- Індивідуальна здатність до реакції під час тесту

- Тривалість Total Chart

- 7-бальна шкала Backster для аналізу даних

- Аналіз спотів

- Правило Бекстера «Або-або»

- Числовий аналіз розподілу балів за Бекстером.

Учасникам пропонується зробити реферативні доповіді під час Вебінару за бажанням в контексті оголошеної теми пам'яті роботи К. Бакстера. Доповіді прохання надіслати до 10 серпня 2022 на електронну пошту представництва ISOPE в Україні - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у довільній формі (назва виступу, тези виступу до 2 аркушів, використані джерела).

 12 августа 2022