Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 787

Згідно офіційної позиції Міжнародного співтовариства поліграфологів (ISOPE), яке об'єднує поліграфологів з більше ніж 25 країн світу, 03 березня 2022 року на Раді директорів вказаної організації було прийнято резолюцію, якою засуджено підступний і абсолютно ганебний військовий напад російської федерації, який вона здійснила 24 лютого 2022 року на Україну, особливо проти мирного населення. За офіційними даними, російська федерація бомбить крилатими ракетами житлові квартали, дитячі садки та лікарні в самому центрі Європи, у містах Києві, Житомирі, Чернігові, Львові, Рівному та багатьох інших населених пунктах незалежної України. Увесь світ дає відсіч агресору через введення санкцій проти громадян російської федерації та надання фінансової допомоги Україні.

Міжнародне співтовариство поліграфологів приєднується до глобальної підтримки та обмежує участь громадян російської федерації в Міжнародному співтоваристві поліграфологів, призупиняє їх членство в 2022 році з моменту проголошення цієї резолюції, тимчасово виключає їх з реєстру членів ISOPE і не приймає нових членів - громадян російської федерації. Крім того, російські поліграфологи не мають права брати участь у навчанні, підвищенні кваліфікації та придбанні книг і технологій у сфері виявлення прихованої інформації в рамках Міжнародного співтовариства поліграфологів.

У разі участі членів Міжнародного співтовариства поліграфологів - громадян російської федерації - у вчиненні злочинів в Україні або участі у відборі кандидатів, які будуть вчиняти злочини на території України, - заборона на участь у професійних заходах та членство в ISOPE буде прийнято негайно і буде дійсним безстроково.

Членам Міжнародного співтовариства поліграфологів пропонується на особистих сторінках у соціальних мережах продемонструвати свою офіційну позицію щодо миру, відмови від війни, зокрема засудження насильства, вчиненого військовою армією російської федерації в Україні!

Основними принципами організації Міжнародного співтовариства поліграфологів є гуманізм, професіоналізм і повага до людского життя, а девізом: «Нехай справедливість переможе».

З повагою, Президент ISOPE Натан Гордон, етнічний українець

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).