Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1255

6-7 лютого 2020 року на базі Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса відбулося засідання круглого столу «Проблеми реформування базового законодавства України з питань експертного забезпечення правосуддя». - повідомляє ХНДІСЕ. Мета заходу – обговорення пропозицій з проблематики судово-експертної діяльності щодо внесення змін до законодавства про судову експертизу. Тематика заходу викликала жваві дискусії. Учасники круглого столу активно обговорювали проблемні питання за темою заходу та прийняли відповідні рішення. За результатами діяльності круглого столу планується публікація збірника матеріалів. На заході лунало багато цікавих виступів. Від громадської професійної організації "Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка" на круглому столі приймав участь, директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, кандидат психологічних наук, доцент Назаров Олег Анатолійович з темою доповіді: "Складнощі та шляхи побудови самоврядування судових експертів в Україні". 

Із вступним словом захід відкрив директор Харківського НДІСЕ, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Миколайович Клюєв. У своїй промові він відзначив, що тема заходу є суспільно-значущою, наголосив на важливості комплексного підходу до реформування базового законодавства з питань експертного забезпечення правосуддя.

У роботі засідання круглого столу взяли участь представники Національної академії правових наук України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України, Науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Харківського НДЕКЦ, Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного медичного університету, «Європейської поліцейської асоціації України», Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України», громадської організації «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка» та інші.

Складнощі та шляхи побудови самоврядування судових експертів в Україні: тези доповіді на засіданні круглого столу «Проблеми реформування базового законодавства України з питань експертного забезпечення правосуддя» 6-7 лютого 2020 року у Харкові директора Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, кандидата психологічних наук, доцента Назарова Олега Анатолійовича. 

Текст тез виступу пропонується для ознайомлення:

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022