Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 517

В грудні 2023 року Ірину Савченко та Володимира Міненка було призначено на посади завідувачів Сумського та Полтавського відділення ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України за інформацією Національного наукового центру ICE ім Засл проф М. С. Бокаріуса. 01 грудня 2023 року керівником Полтавського відділення ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України призначено досвідченого фахівця з багаторічним досвідом у науковій та управлінській сферах – Володимира Леонідовича Міненка. 18 грудня 2023 року наказом директора ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Сергія Тюлєнєва на посаду завідувачки Сумське відділення ННЦ ІСЕ ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса призначено Ірину Олександрівну Савченко, яка раніше обіймала посаду завідувачки сектору криміналістичних та психологічних досліджень цього ж відділення, а на початку 2000 років певний період була завідувачкою також і Сумським відділенням.

Редакційна колегію журналу вітає пані Ірину Савченко та Володимира Міненко з призначенням на відповідальні керівні посади та бажає значних здобутків в судово-експертної діяльності очолюваних підрозділів ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України!

Довідково, Володимир Міненко з 2011 року – доктор наук з державного управління, з 2014 – професор. Автор значної кількості наукових праць. В. Л. Міненко обіймав посаду провідного наукового співробітника в Національному науковому центрі «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса». Призначення на посаду завідувача відділення згдно офіційною інформацією ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» є визнанням його внеску у діяльність ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» та новою сторінкою в історії розвитку Полтавського відділення ННЦ ІСЕ.

Представлення керівників в Полтавському та Сумському відділеннях ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України.

Фото колективів обох відділень під час призначень, Полтавського та Сумського відділення відповідно.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).