Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 4805

В феврале 2014 года начальник Управления экспертного обеспечения правосудия Минюста Украины Головченко Людмила Николаевна, проработавшая руководителем судебных экспертов Минюста более 16 лет перешла на научно-исследовательскую деятельность. Согласно информации Минюста Украины в 2013 году Управлением экспертного обеспечения правосудия было рассмотрено 162 запроса физических и юридических лиц на предоставление информации экспертного характера или 10,3% от общего количества запросов направленных в Министерство юстиции Украины. В 2013 году под руководством Головченко Л.Н. был подготовлен Проект нового Закона Украины "О судебно-экспертной деятельности", который в августе 2013 года прошел общественное обсуждение.

Для справки: Головченко Людмила Николаевна, заслуженный юрист Украины, (2004), кандидат юридических наук (1995), в 1987 году закончила юридический факультет Киевского университета им. Т.Г. Шевченко по специальности "Правоведение", в 1994 году закончила аспирантуру в том же учебном заведении, в 1995 году защитила диссертацию на соискание ученой степени кандидата юридических наук по теме "Оценка заключений криминалистической экспертизы". Работала директором Департамента экспертного обеспечения правосудия, начальником Управления экспертного обеспечения правосудия Министерства юстиции Украины в период с 11.1997г. по 02.2014г., заместителем председателя Координационного совета по проблемам судебной экспертизы при Министерстве юстиции Украины (с 01.1998 по 02.2014); заместителем председателя Центральной экспертно-квалификационной комиссии Министерства юстиции Украины по аттестации судебных экспертов (с 03.1999 по 02.2014), Президентом Союза экспертов Украины (с 11.1999 по 10.2011). 

В настоящий момент является членом редколлегии сборника "Теория и практика судебной экспертизы и криминалистики", журнала "Интеллектуальный капитал". Почетный Президент Всеукраинской общественной организации «Союз экспертов Украины». Автор (соавтор) более 20 научных трудов по вопросам судебной экспертизы и регламентации судебно - экспертной деятельности, справочников для судей арбитражных судов и судов общей юрисдикции по вопросам судебной экспертизы. 

Согласно информации Института права и последипломного образования Министерства юстиции Украины Головченко Людмила Николаевна назначена на должность заместителя директора института - заведующей учебно-методического кабинета.

 

По материалам http://dovidka.com.ua

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).