Любові до Батьківщини вчать у тому числі військовими вишколами. Більше про виховання кримських татар, українських пластунів та російських юнармійців розповідається у відео сюжеті журналіста Новини Крим 05 лютого 2020 року Сергія Колісниченко. В РФ стріляти зі зброї навчають підлітків в рамках патріотично-виховної програми юнармії. Такі навчання проводяться і на півострові після окупації Криму в 2014 році Російською Федерацією, не обходиться і без зброї і радянських традицій на святкуваннях. В Україні військово-патріотичне навчання відбувається в осередках пластунів, яке здебільшого спрямоване на захист та забезпечення, ніж навчання поводженню зі зброєю. Згідно з коментарем психолога, головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійович: «Якщо дитина допускається до навчання зі зброєю, відповідальність за таке навчання дитини і подальші дії дитини покладається на організаторів цього навчання. Військово-патріотичне навчання спрямоване на формування навичок, які будуть корисні і у подальшому житті дитини. Однак, чином майбутня доросла людина буде використовувати ці навички, буде залежати від того морального наповнення, яке вона отримає через виховання і самовиховання себе».
Оголошення
Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.
Тел.: 0934767260
Думка психолога: Якщо дитина допускається до навчання зі зброєю, відповідальність за таке навчання дитини і подальші дії дитини покладається на організаторів цього навчання, - Олег Анатолійович Назаров
- Деталі
Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки
Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).
Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем.
Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)
Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг)
І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).