Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 193

Команда ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» спільно з UNICEF Ukraine розробила онлайн-курс «Психологічні основи допомоги дітям, що постраждали від війни». Під час війни як дорослі, так і діти, переживають стрес та травматичний досвід. Порушення звичного стану речей, невизначеність, відчуття небезпеки, переміщення - це все може лякати та викликати тривогу. Тому, дуже важливо розуміти почуття дітей та надати їм допомогу та підтримку якнайшвидше, особливо психологам.

Курс складається з 4 модулів та розкриває такі теми:

1️⃣ Діти та війна: вплив війни на стан дитини.

2️⃣ Вікові особливості дітей.

3️⃣ Ефективна комунікація з дітьми: що можна, а що робити не варто.

4️⃣ Взаємовплив фізичного та психічного здоров’я дітей.

Проходження курсу вимагає пройти наприкінці курсу фінальне тестування та можливість отримати сертифікат.

? Для проходження курсу потрібно перейти за посиланням та зареєструватися: https://cutt.ly/W5G84RN

Приклад сертифікату, який отримав кандидат психологічних наук, доцент Назаров Олег Анатолійович:

Додатковий перелік онлайн курсів, які може пройти психолог на базі платформи розробленої за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні:

Тема №1. Особливості дистанційної роботи шкільного психолога в умовах пандемії COVID-19. - URL: https://cutt.ly/m5G82JE

Опис: Цей курс розрахований на психологів, які працюють в школі. Він допомагає структурувати дистанційну роботу та надає інформацію про її особливості в умовах пандемії та соціальної дистанції. Логіка курсу побудована на загальних принципах надання допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Тема № 2. Психосоціальна підтримка вчителів і учнів в умовах пандемії COVID-19. - URL: https://cutt.ly/G5G89zJ

Опис: Навчальні теми курсу розкривають питання правильного підходу до організації розпорядку дня, робочого часу та робочого простору протягом дистанційного навчання. Рекомендації та поради мають на меті допомогти вчителям, учням та їхнім батькам полегшити процес адаптації до нового формату освітніх комунікацій.

Тема 3. Добірка курсів з профілактики деструктивної поведінки підлітків. - URL: https://cutt.ly/N5G83Wo

Опис: Тут ви знайдете такі курси: "Деструктивна поведінка підлітків: загальні питання"; "Булінг та кібербулінг: як ідентифікувати та зупинити"; "Зловживання інтернетом та інтернет-залежність"; "Суїцид як прояв деструктивної поведінки"; "Паркур, руфінг і зачепінг як ризиковані практики". Ці курси можуть бути корисними для освітян, студентів, всіх, хто опікується питаннями безпеки дітей.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).