Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 376

Міжнародне співтовариство поліграфологів (ISOPE, США) 12 серпня 2022 року о 20.00 запрошує українських поліграфологів на навчально-методичний Вебінар пам'яті та шани найвідомішому поліграфологу 21 сттоліття Кліву Бакстеру (роки життя 27.02.1924 - 24.06.2013), відкриття якого призвели до революції у сфері інструментальної детекції прихованої інформації. У зв'язку з воєнним станом в Україні та ганебною війною, яку розв'язала рф в Україні можливі зміни щодо дати та часу проведення Вебінару!!! Слухачам Вебінару надається презентація, відеозапис вебінару, сертифікат підвищення кваліфікації поліграфолога. Всім бажаючим вартість участі 850 гривень, деталі за телефоном: 093 476 72 60. 

Реєстрація для участі у Вебінарі за посиланнямhttps://cutt.ly/LUhez2W

Структура навчально-методичного вебінару Міжнародного співтовариства поліграфологів з нагоди шани та памяті вкладу в розвиток поліграфа К. Бакстера:

- Біографічні спогади про Гровера Клівленда (Кліва) Бакстера мол.

- Чи був Бакстер найвпливовішою людиною в поліграфології?

- Психологічні концепції Бакстера

- Модель базового фактора емоційності

- Реакція значимісті проти реакції полегшення

- Змінено позиціонування питання порівняння

- Відкриття Ексклюзивного питання порівняння

- Однотемний тест проти багатотемного тесту

- Вибір цілі поліграфологом під тесту на поліграфа

- Оцінка випадку адекватності інформації

- Оцінка інтенсивності реакції

- Оцінка вирзності тесту на поліграфі

- Три основні варіанти техніки Бекстера: Backster YOU PHASE; Bi-SPOT; Backster s-k-y

- Індивідуальна здатність до реакції під час тесту

- Тривалість Total Chart

- 7-бальна шкала Backster для аналізу даних

- Аналіз спотів

- Правило Бекстера «Або-або»

- Числовий аналіз розподілу балів за Бекстером.

Гровер Клівленд (Клів) Бакстер молодший народився в містечку Лафайєтт, штат Нью-Джерсі, США 27 лютого 1924 року. Розпочав свою кар’єру фахівцем із допитів у ЦРУ, а потім став головою комітету з досліджень та приладів Академії наукового допиту. В 2003 році К. Бакстер написав книгу «Первинне сприйняття - біокомунікація з рослинами, харчовими продуктами та людськими клітинами», яка описує 36 років його роботи. К. Бекстер був першим поліграфологом, який пройшов навчання в ЦРУ. Його навчав Леонард Кілер і незабаром після Другої світової війни сам К.Бакстер заснував відділ поліграфа в ЦРУ. В 1960 році в США в Нью-Йорку була заснована Школа детекції брехні Бекстера, незабаром після того, як Бекстер залишив свою посаду в Центральному розвідувальному управлінні. Пізніше він переніс свою школу в Сан-Дієго, Каліфорнія. Помер К. Бакстер 24 червня 2013 року після тривалої хвороби у віці 89 років. В 2022 році 24 червня було 9 років з дня смерті та пам'яті і шани великому маєстро за той вклад, який К. Бакстер вніс в науку досліджень на поліграфі!

Серед великої кількості досягнень К. Бакстера, перерахуємо деякі - визнав важливість питань порівняння перед релевантними запитаннями в техніці поліграфа. Розробив техники тестування на поліграфі: 1) Backster “You Phase”, 2) Backster “S-K-Y”, 3) Backster “Exploratory”. Представив «ексклюзивне порівняльне питання». Розробив першу числову систему оцінки, яка застосовувалася до всіх параметрів поліграфа. Представив багато психологічних концепцій, щоб пояснити, як працює поліграф. 

У пропонованому відеофільмі, Клів Бакстер наводить приклади первинного сприйняття людини, тварини, рослини (мова оригінала - англійська). Всі форми життя здатні реагувати одна на одну, від рослин та бактерій до харчових продуктів та клітин тварин. Найбільш дивовижна робота К. Бакстера з лейкоцитами людини. Ці відкриття відкрили нову парадигму в науці, екології та цілительстві.

Клів Бакстер у своїй лабораторії в Сан-Дієго на цій фотографії з архіву, де він досліджує первинне сприйняття.

Інтерв'ю з Клівом Бакстером і погляд на його основну роботу з первинного сприйняття. - URL: https://www.theepochtimes.com/the-cleve-backster-interview-looking-deeper-into-the-secret-life-of-plants-part-2-of-2_186834.html

Учасникам Вебінару пропонується зробити реферативні доповіді під час Вебінару за бажанням в контексті оголошеної теми пам'яті діяльності К. Бакстера. Доповіді прохання надіслати до 10 серпня 2022 на електронну пошту представництва ISOPE в Україні - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у довільній формі (назва виступу, тези виступу до 2 аркушів, використані джерела).

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).