Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1714

На підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки юристів України, Спілки адвокатів України Указом Президента України 16 вересня 1997 року № 1022/97 було встановлено в Україні професійне свято - День юриста, яке відзначається щорічно 8 жовтня. Юрист – це той, хто покликаний відстоювати справедливість, стояти на сторожі законності, верховенства права та міцних демократичних інститутів.

Бібліографічний опис: Указ Президента України "Про День юриста" від 16 вересня 1997 року № 1022/97. - Режим доступу: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1022/97 

Сьогодні від правової культури правників, їх компетентності та відповідальності, принциповості та чесності багато в чому залежить, в якій країні ми житимемо завтра. Правники – одні з тих, хто визначає темпи і якість змін, на які чекає наше суспільство. Гармонізація українського законодавства з європейським, створення інституцій з протидії корупції, спрощення процедур реєстрації та надання державних послуг, впровадження електронних сервісів та надання безоплатної правової допомоги – ми спільно вже багато зробили для перетворення України на правову державу. І ми маємо продовжити рішучу боротьбу з корупцією, за чесне і доступне судочинство, за повноту прав кожного громадянина. Це буде важка боротьба, в якій юридичні знання зобов’язані перемогти. Перемога юристів буде перемогою всієї України. Мудрості вам, неупередженості і невтомності.

 1 апреля 2020

Новини