Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 594

Острозький осередок Ліги студентів Асоціації правників України щорічно організовує Всеукраїнську школу «Юридичної психології» в місті Рівно де провідні юристи та спеціалісти у своїх галузях діляться знаннями та досвідом: адвокати, судові експерти психологи, фізіогномісти, графологи, судді і не тільки. В 2023 році, Всеукраїнська школа «Юридичної психології» буде працювати два насичені дні в місті Рівно. Захід проводиться 4-5 березня 2023 року.

Вартість участі для бажаючих:

?350 грн. — для членів Ліги студентів АПУ,

400 грн. — для студентів та практикуючих юристів.

На заході будуть представлені основи судово-психологічної експертизи, які діють в Україні та особливості застосування класичного та сучасного поліграфа EyeDetect у повсякденній діяльності. 

Реєстрація можлива за посиланнямhttps://cutt.ly/H8eD0Kd

Організатори не розкривають усі секрети одразу, однак переконані, що теми, які обговорюватимуться впродовж заходу точно багатьох зацікавлять ?

Слідкуйте за анонсами на сторінках Острозького осередку Ліги студентів Асоціації правників України в Instagram або у Фейсбук та не пропустить реєстрацію, адже кількість місць буде обмежена.

Організатори розпочинають всіх бажаючих активно знайомити з програмою та спікерами Всеукраїнської школи з юридичної психології.

Коли хочеш осягнути багато, ти ніколи не можеш пропустити одне — ази цієї теми. Саме тому Острозький осередок Ліги студентів АПУ радий вітати першу спікерку.

Марія Цип‘ящук — Адвокатка, членкиня Правління ГО «Асоціація юридичних клінік України», координаторка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в м. Рівне, викладачка.

Марія Богданівна розкриє нам основи, проведе детальний розбір теми «Що таке юридична психологія?» та доведе, що ази цієї теми заховані у кожному з нас ?

Також до вашої уваги анонсуємо одразу дві лекції Всеукраїнської школи юридичної психології, де спікером виступить справжній знавець у своїй справі - доцент, атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог (поліграфолог), директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, кандидат психологічних наук Олег Назаров.

Олег Анатолійович розкаже про «Основи судово-психологічної експертизи в Україні» та представить доповідь на тему класичного та сучасного поліграфа EyeDetect з демонстрацією особливостей їх використання. У розповіді буде надана спікером цікава відповідь на питання «Хто такий поліграф та з чим його їдять?».

З такими спікерами, не терпиться вже побувати на заході ... ? 

Всі хто мають відношення до організації заходу затамували подих в очікування зустрічі і раді, що нарешті можуть поділитися цим з Вами!

⚖️ Острозький осередок запрошує всіх бажаючих на Всеукраїнську школу «Юридичної психології» 4-5 березня 2023 року в місті Рівно. Ваші Ostroh tigers ??

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).