Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 147

Вища рада правосуддя за сприяння Проєкту підтримки судової реформи, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, оголошує Всеукраїнський студентський конкурс з вирішення судового спору та написання судового рішення.

Переможці конкурсу будуть запрошені на урочисте нагородження до Вищої ради правосуддя, отримають пам’ятні подарунки, рекомендації для закладів вищої освіти на проходження практики/стажування в органах та установах системи правосуддя, а також мають шанс працевлаштуватись!​

Вимоги для участі у конкурсі:

 • бути студентом 3–5 курсу юридичного факультету/ЗВО;
 • вільно володіти українською мовою;
 • бути цілеспрямованим, креативним та амбітним.

Для участі в конкурсі необхідно пройти такі етапи:

 • Перший етап

До 15 листопада 2020 року заповнити особисту анкету у форматі Google-форми.

Google-форма активна за посиланням: https://bit.ly/3otZgUq.

 • Другий етап

До 17 листопада 2020 року на вказану в Google-формі електронну адресу отримати індивідуальне завдання (матеріали судової справи).

Ваше завдання – розглянути судову справу як справжній суддя і, на підставі наданих матеріалів, скласти судове рішення.

 • Третій етап

До 29 листопада 2020 року надіслати свої напрацювання на електронну адресу, з якої було надіслано завдання, та чекати результатів!

Результати будуть повідомлені на особисту пошту та опубліковані на офіційному сайті hcj.gov.ua не пізніше 14 грудня 2020 року.

Критерії оцінки робіт учасників та визначення переможців:

 • вміння визначати, оцінювати та описувати обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі;
 • вміння визначати, застосовувати та наводити норми права та національного законодавства, що регулюють відносини, які є предметом справи;
 • вміння аналізувати і застосовувати правові позиції судів;
 • вміння аналізувати і застосовувати практику Європейського суду з прав людини, рішення міжнародних судових установ та/або міжнародних організацій̆, які підлягають застосуванню в Україні;
 • вміння чітко та повно викладати резолютивну частину судового рішення;
 • вміння викладати текст процесуального документа в офіційно-діловому стилі – чітко та зрозуміло;
 • дотримання стилістики та структури судового рішення, дотримання правил орфографії та пунктуації.

Мова виконання роботи – українська.

Довідково:

Всеукраїнський студентський конкурс з вирішення судового спору та написання судового рішення проводиться Вищою радою правосуддя вперше та передбачає відбір студентів для проходження практики/стажування студентів у Вищій раді правосуддя, інших органах та установах системи правосуддя.

Конкурс проводиться для студентів 3–5 курсів юридичних факультетів / вищих навчальних закладів, які відповідають вказаним вимогам, цікавляться судоустроєм, мріють стати суддями чи працювати в органах системи правосуддя.

Конкурсна комісія складається із членів Вищої ради правосуддя, які мають наукові ступені, викладали чи викладають у вищих навчальних закладах, мають наукові напрацювання, досвід роботи зі студентами.

Загальна кількість переможців Конкурсу не може перевищувати 25 % від загальної кількості учасників.

Урочисте нагородження переможців відбудеться у приміщенні Вищої ради правосуддя наприкінці грудня 2020 року.

Період та графік проходження студентом практики обумовлюються вимогами вищого навчального закладу, який представляє студент.

Період, графік та місце проходження стажування визначаються індивідуально для кожного студента – переможця Конкурсу.

Якщо у вас залишилися запитання, звертайтеся до

радника заступника Голови Вищої ради правосуддя

Єрхан Олени Володимирівни за телефоном +38 (044) 481-06-23.


Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).