Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 246

Шановні учасники Всеукраїнського конкурсу, прийом заявок на участь у конкурсі завершений! Вітаємо із початком наступного етапу!

Організаційний комітет конкурсу отримав та наразі опрацьовує 892 заявки від студентів-правників з усіх куточків України.

Конкурс для студентів Вища рада правосуддя організовує вперше, і для нас така зацікавленість є дуже показовою.

  • Нагадуємо умови конкурсу:

До 17 листопада 2020 року включно кожному, хто заповнив онлайн-заявку для участі в конкурсі, на електронну пошту будуть надіслані індивідуальні завдання. Серед запропонованих завдань будуть модельні судові справи за кримінальною, цивільною, господарською та адміністративною юрисдикцією. Учасник конкурсу має обрати серед запропонованих справ лише одну, підготувати судове рішення та надіслати його на електронну пошту у відповідь на лист із завданням.

Судові рішення від учасників приймаються до 29 листопада 2020 року.

Критерії оцінки робіт учасників:

  • вміння визначати, оцінювати та описувати обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі;
  • вміння визначати, застосовувати та наводити норми права та національного законодавства, що регулюють відносини, які є предметом справи;
  • вміння аналізувати і застосовувати правові позиції судів;
  • вміння аналізувати і застосовувати практику Європейського суду з прав людини;
  • вміння чітко та повно викладати резолютивну частину судового рішення;
  • вміння викладати текст процесуального документа в офіційно-діловому стилі – чітко та зрозуміло;
  • дотримання стилістики та структури судового рішення, правил орфографії та пунктуації.

Вимоги до оформлення – документ Word, формат А4, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14 друкарських пунктів, міжрядковий інтервал – 1,5, орієнтація книжкова. Поля: верхнє, праве, нижнє – 1,5 см, ліве – 2,5 см.

Назва документа має містити ПІБ учасника у форматі «Іваненко_Іван_Петрович.doc» або «Іваненко_Іван_Петрович.docx».

Мова виконання роботи – українська.

Бажаємо успіхів!

Якщо у вас залишилися запитання, звертайтеся до

радника заступника Голови Вищої ради правосуддя

Єрхан Олени Володимирівни за телефоном +38 (044) 481-06-23.

Захід організовано за сприяння Проєкту підтримки судової реформи, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Практичні завдання для студентів розроблені Національною школою суддів України.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).