Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 433

Одеською обласною прокуратурою 19 січня  2023 року розпочато досудове слідство стосовно службових осіб Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (колишня Національна академія зв’язку ім. Попова) за статями 364 ч. 2,  358 ч. 3 та 366 ч. 2 КК України. Зазначені посадові особи,  використовуючи своє службове становище, зловживали ним з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки, а також підробляли офіційні документи. 

Згідно інформації ГО «Міжрегіональна правозахисна група «Захист», за попередньою інформацією 25 грудня 2021 року ректором Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Назаренком О.А. було укладено договір по виконанню робіт «Монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації приміщень гуртожитку №5 ДУІТЗ, за адресою: м. Одеса вул. Композитора Ніщинського, 4» на загальну суму 1, 5 млн. гривень. Фото ректора ДУІТЗ Олександра Назаренка використано з джерела - Українська служба інформації.

28 грудня 2021 року службовими особами Університету складені фіктивні  акти, які свідчать про нібито прийняття виконаних зазначених вище підрядних робіт, форми  КБ-2в та довідка вартості підрядних робіт форми КБ-3 по виконанню зазначених вище робіт на суму 1 млн. гривень.

0911 623 23 3 1679672136 page 0001

0911 623 23 4 1679672136 page 0001

0911 623 23 5 1679672136 page 0001

Новостне повідомлення підготовлене: журналістом видання Каралкіним Максимом Васильовичем

Редакційна політика. Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Редакція може не поділяти думок журналістів видання. Статті в журналі публікуються без редагування матеріалів, в авторській редакції.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).