Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 55

На засіданні Ради суддів України, що відбулося 20 листопада 2023 року в Києві, було розглянуто всі питання порядку денного, а саме: щодо відповідності та допуску до конкурсного відбору осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, вимогам встановленим Конституцією України та Законом України "Про Конституційний Суд України"; щодо деяких питань зарахування періоду військової служби під час мобілізації до суддівського стажу; про заохочення.

Засідання відбувалося в приміщенні Державної судової адміністрації України (вул. Липська, 18/5, м. Київ) та онлайн режимі з використанням платформи для відеоконференцій Zoom. Участь у ньому взяли 23 члени Ради.

Щодо відповідності та допуску до конкурсного відбору осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, вимогам встановленим Конституцією України та Законом України "Про Конституційний Суд України", то члени Ради встановили відповідність поданих документів усіх семи кандидатів, яким Рада надала додатковий строк терміном 10 робочих днів з дня опублікування на сайті Ради суддів України рішення від 02 листопада 2023 року № 44, для подання та виправлення документів, а саме:

1. Бичкова Ігора Геннадійовича - судді Ковпаківського районного суду міста Суми;

2. Ігнатенка Вадима Миколайовича - судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду;

3. Корунчак Лариси Анатоліївни - доцента кафедри кримінального права та інших кримінально-правових дисциплін Миколаївського навчально-наукового інституту права Національного університету "Одеська юридична академія;

4. Мартєва Сергія Юрійовича - судді Великої Палати Верховного Суду;

5. Печеного Олега Петровича - доцента кафедри цивільного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого;

6. Ратуша Володимира Борисовича - адвоката;

7. Ткаченка Олександра Васильовича - судді Господарського суду Миколаївської області.

Відтак, стосовно цих кандидатів буде призначено проведення спеціальної перевірки у порядку, передбаченому Законом України "Про запобігання корупції". Довідки про результати спеціальної перевірки кандидатів буде надіслано до Дорадчої групи у строки, визначені Законом "Про Конституційний Суд України".

Всього Рада суддів України встановила відповідність документів та допустила до конкурсного відбору 16 осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України.

Щодо питання про зарахування періоду військової служби під час мобілізації до суддівського стажу, то члени Ради суддів України вирішили, що період увільненнясудді від виконання обов'язків з відправлення правосуддя у зв'язку із призовом його на військову службу під час мобілізації, зараховується до суддівського стажу в однократному розмірі.

Нагадаємо, що станом на нині, службу в Збройних Силах України та в інших військових формуваннях несуть 48 суддів.

З нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників суду, відзнаками Ради суддів України буде вшановано понад півтисячі працівників судів.

Всі рішення під час засідання приймалися одноголосно.

Трансляцію засідання можна переглянути на YouTube каналі Ради суддів України в розділі "трансляції" за посиланням: https://is.gd/UWlpqV

Рада суддів України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини